Wpis z mikrobloga

Chcę się przerzucić na e-szlugi i mam proste pytanie:

Przeciętny palacz, paczka mi styka na 3 dni, czasem dwa. Chcę e-szluga i nie za mocny liquid (czyli bardziej jaka moc jest taka lajtowa, ale żeb jednak było czuć tę nikotynę). Jaki zestaw polecacie, żeby było tanio i dobrze? Nie zależy mi na wodotryskach ani turbo baterii starczącej na tydzień, #vapenation to nie moje klimaty xD

#epapierosy #idym #liquidy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justbreathe: jak będziesz brać liquidy, to kup różne moce i po prostu zobacz, który Ci zaspokaja głód. Zazwyczaj to 3mg albo 6mg ale są zawodnicy, co walą i 9-12mg W sumie jak nie chce się palić (czyli liquid dobrze dobrany) to rzucanie to banał. Wbrew pozorom jest sporo Januszy, co przechmurzyli 1 buteleczkę o źle dobranej mocy i stwierdzili, że to nie dla nich...
@justbreathe: na początku jak przechodziłem z fajura na efajura to kupowałem 2x to co paliłem (w moim przypadku 9mg na peta więc kupiłem 18mg). Teraz jestem na 6mg, a czasami 3mg ogólnie nie palę od 3 lat dzięki vape ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój obecny set, który polecić mogę to Voopoo Drag + tfv8 baby, liquid kupuję u @idym przepalam 240ml na miesiąc więc kosztowo to koło
@justbreathe: Jak chcesz zacząć, kup najtańszego pena z 2 aku bo jak prądu braknie będzie lipa. Później ew. kupisz moda. Z tym co tutaj piszą o mocy to bzdury. 6mg mam obecnie ale na modzie. Jak miałem pena, zacząłem od 24mg i zszedłem do ~18mg.
@justbreathe: miałem ten sam probmlem co Ty, 2 tygodnie temu kupiełem vape pen 22, kosztuje ok.100zł, bardzo ograniczyłem palenie, ale trochę cieknie, zdarza się że trafisz jakąś trefną grzałke i czujesz spalenizne w sródku. Zależy ile masz pieniędzy do wydania, może lepiej trochę dołożyć i kupic coś lepszego niż się szybko zniechęcić. To co ludzie polecają to np. evic primo albo istic pico
@justbreathe: kup sobie 2szt. Ego Aio - są tanie (80zł) i niezawodne, banalne w obsłudze, dobrze oddają smak i są praktycznie bezawaryjne. Są też bardzo kompaktowe i nie wyglądają jak pilot od telewizora. Ja lecę na tym już 2 lata i nie zamieniłbym na nic innego. Liquid brałbym na twoim miejscu 9mg na początek - później przeszedłbym na 6mg.
Aha... 2szt. dlatego, żebyś jedną miał zawsze naładowaną ;)
Powodzenia!