Wpis z mikrobloga

@LlamaRzr no troszkę się gra zestarzała, ale jeszcze kilka lat temu sobie odpaliłem i grało się spoko. Żaden NFS potem już klimatem nawet nie był blisko. Carbon jeszcze spoko, ale trochę monotonna byla ta jazda nocą i kanion...

Dzisiaj mi tę nutę, którą zapostowałem Spotify podpowiedziało i aż się uśmiechnąłem w autobusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jablkabanany:
10:24 Static cooldown 11:01 Very low speed cooldown 11:33 Low speed cooldown 1 12:00 Low speed cooldown 2
Tak naprawdę to były momenty przez które włączałem tę grę tylko po to by posłuchać tego właśnie.

Żal, że NIGDZIE nie idzie tego dostać tego soundtracku co go Paul Linford zmajstrował (,)

Carbon był za łatwy po prostu, a jednak pościgi w MW później stanowiły niezłe wyzwanie, hehe.
LlamaRzr - @jablkabanany: 
10:24 Static cooldown 11:01 Very low speed cooldown 11:33...
@LlamaRzr: Dla mnie właśnie Most Wanted jest najlepszą odsłoną serii. Nie dość, że w swoich czasach zawierał wszystko, co wtedy było najlepsze w NFS'ach, to jeszcze IMO bardzo godnie się zestarzał i nie straszy swoją oprawą graficzną jak niektóre inne gry z tamtego okresu.
@jablkabanany: Jak dla mnie MW było dość średnią grą. Była fajna, były pościgi, sporo się działo.

Dla mnie słabe było to, że można było mieć najtańszy samochód, podrasować go i miał osiągi prawie jak najdroższy.

Do tego czemu przeciwnicy "patrzeli" na mnie jak jadę? Ja jadę wolno to oni jadą wolno, ja gdzieś się #!$%@? to oni jakby czekali na mnie, a jak bardzo dobrze mi idzie to oni specjalnie też