Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 266
@Kynareth: chciałbym to zobaczyć jak przyjdzie komisja do kontroli porządku w mieszkaniu do studentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe co by zrobili jakby studenci odmówili kontroli, zadzwonią na policję, że nie posłuchali regulaminu? Ktoś chyba zapomniał, że nikt nie ma obowiązku nikogo wpuszczać do prywatnego mieszkania jeżeli sobie tego nie życzy
@Kynareth: Rozwieś swoje kartki i idź po popconr ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"W odpowiedzi na pkt. 4 informujemy, że jego realizacja spełnia przesłanki czynu zabronionego opisanego w art. 193 kodeksu karnego, tj. przestępstwa naruszenia miru domowego. Zwracamy zarazem uwagę, że na mocy art. 13 kodeksu karnego również forma stadialna, czyli usiłowanie wtargnięcia do mieszkania podlega karze pozbawienia wolności.
W związku z powyższym względem osób które poddały niniejszy
@ZbrodniarzWojenny:
W pracy klienci przynoszą mi różne pisma podbite "mgr prawa" z kserem dowodu osoby którą "reprezentują". I to pytanie, "Panie Sabr, co ja mam z tym zrobić?".
Także taki mgr prawa, często mający sklepik.lub punkt ksero zamiast kancelarii mkże tego nie wiedzieć.
@MonitoringMediow @Kynareth #!$%@? nie wierzę w to co wy tu piszecie. Leśne dziadki bo ktoś miał dość studenckich zwierząt xD
A znacie w ogóle np art 10 z ustawy o ochronie lokatorów? Przecież tam są zawarte takie okresowe kontrole najemcy xD więc w ogóle o co chodzi? a jeżeli studenci nie chcą wpuścić to się stosuje pkt 1 z tegoż artykułu, a sądząc po tej wywieszonej kartce mieszkanie mogło być zalane czy