Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #nofapchallenge #dziennikwyjsciazprzegrywu

Dobry dzień Miraski!

Oj coś powoli mi idzie wychodzenie z tego przegrywu xD Zeszły tydzień był trochę niemrawy. Leczę nadal zęby, miałem 3 wizyty u dentysty Jakiś Mirek wrzucił ze 2 tygodnie temu poradnik wyjścia z przegrywu. Dowiedziałem się dzięki niemu, że mam wady postawy i próbuję na to też coś zaradzić - jakieś ćwiczenia itp. Akurat wydaje się, że to idzie w miarę łatwo - np. w sumie już się prawie pozbyłem nawyku kurczenia ramion do przodu.

Pisałem tydzień temu, że mi obrodziło matchy na tinderze. Hehe, no to już nie :> W ostatnim tygodniu był cały 1. W sumie to pogadałem jakoś więcej z 4 gąskami, ale w większości strasznie słabe były te rozmowy. Nie mówię, pewnie po części to moja wina, ale jednak poziom zaangażowania tych lasek i pomysłowość, to... szkoda szczępić ryja. Z 1 się chciałem umówić, to najpierw mówi, że spoko, a potem że o bo nie wie kiedy będzie mogła, a tu to nie chce itd. No i oczywiście #!$%@? to strzelił. Już i mi się z nią odechciało mieć do czynienia na koniec.

Trochę też dupa z moim #nofapchallenge chwilowo. Ale #!$%@?, jak porównuję swoje samopoczucie kiedy biję niemca po kasku i z okresów abstynencji, to jest lepiej jak się powstrzymuję. Trochę to głupie, bo nie wiem czemu miałoby tak być, ale tak to odczuwam w moim osobistym przypadku. Także znowu podejmuję rękawicę challengu :>

Z dobrych rzeczy, to nadal sobie sam gotuję. W sobotę ze znajomymi ugotowaliśmy sobie na cały tydzień - bardzo dobre rozwiązanie, polecam :)

W walentynki będę programował :> Wam także życzę udanych!
  • 5
@beka_z_normikow: będziesz więcej pisał z różowymi to nauczysz się trzymać fajną rozmowę dłużej. Nauczysz się jak wracać do rozmowy jak się konwersacja chwilowo urywa i takie tam inne głupoty. xD

Co do postawy to kiedyś czytałem/słyszałem że kobiety nie tyle zwracają uwagę na wzrost co na postawę, żeby była wyprostowana. Ten fakt był by mi na rękę bo nie garbiący się mantlet o zawrotnej długości ciała 175 cm. xD
@zulugulubenc: Co do rozmów na tinderze, to zrobiłem taki eksperyment, żeby się przekonać jak ważny jest ten ryj. Wrzuciłem foty jakiegoś ziomka takie 8/10 i zacząłem pisać z kilkoma laskami od tekstu "Hej, co słychać?" i dalej starając się pisać równie 'interesująco' :> Efekty ofc były lepsze niż normalnie. Także nie wiem ile na tinderze można samą gadką zdziałać, ale obawiam się, że mniej niż byśmy chcieli. W realu na pewno