Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale ##!$%@?
Własnie sobie uświadomiłem, że ludzie urodzeni w roku 2000 kończą teraz 18 lat :D
Co ja robiłem w 2000 roku? Poznałem smak piwa, papierosów, a rok później marihuany. Podkochiwałem się już w jakiejś dziewczynie, grałem w pierwsze Medal of Honor na PS1, słuchałem Cypress Hill i pierwszych #!$%@? rapsów z Polski.
Ja #!$%@?ę, to było jakby wczoraj.
  • 11
@uhu8: @uhu8: Nelly też był, a jakże! Myślałem wtedy, że prawdziwy gangus przez ten plasterek na policzku haha
Co do muzyki to masz rację. Ja z 5-6 klasy nie pamiętam nic nawet z VIVY niemieckiej, a jak już byłem w gimnazjum (2000-2003) to coś zaczęło się dziać. Starszego rodzeństwa niestety nie miałem, pewnie by mi pokazali inne ciekawe gatunki muzyki dużo wcześniej.
@zbyszko17: No siema. Nie #!$%@? tego. To #!$%@? okres w życiu młodego człowieka, myśl 5 razy zanim podejmiesz decyzję :) I dwie ważne sprawy - 1. Teraźniejsi przyjaciele będą przy Tobie tylko do matury. 2. Wydaje Ci się, że jesteś super mądry i wiesz już wszystko, ale będzie Ci się wydawało tak jeszcze kilka razy i za każdym razem będziesz się śmiał z poprzedniego siebie. Serio :)
Ahaaa i żadnych poważnych
I dwie ważne sprawy - 1. Teraźniejsi przyjaciele będą przy Tobie tylko do matury.


@LuckyLuq: @zbyszko17: e?
Jestem gdzieś między lvl 40 a 45 i z 5 najbliższych przyjaciół dwóch jest z liceum a jeden z podbazy (acz z ostatnim kontakty najrzadsze). Kolejni dwaj ze studiów. Z pracy coś co wyglądało na przyjaźń wytrzymywało zmiany firmy, ale zmian branży już nie.
Jestem gdzieś między lvl 40 a 45 i z 5 najbliższych przyjaciół dwóch jest z liceum a jeden z podbazy


@uhu8: No to nie wiem, mi się niestety nie udało, a bardzo tego żałuję i myślę o tym bardzo często. Może sobie odświeżę i sam się odezwę? Zobaczymy.