Wpis z mikrobloga

@KAKU: no halo, co usunąłeś wpis. Przeklejam odpowiedź dlaczego szkoda marnować czasu na #pracowniktvn

na niczym się nie zna (podobno kiedyś skończył prawo), ale wypowiada się o wszystkim. Rozwleka temat z 3-4 minut do 50, bo po prostu lubi ględzić o niczym. Było kilka sytuacji, kiedy powtarzał kompletne bzdury (oczywiście nie miał jak tego zweryfikować, bo wypowiadał się o rzeczach, o których nie ma pojęcia), i inni nagrywali filmiki prostujące jego kocopoły (Astrofaza). Zadawał się z gimberem i resztą yt raka (40 letni facet z nastolatkami, widocznie dopiero w ich towarzystwie czuł się na swoim poziome), nawet jakąś dziewczynę razem wyzywali (bunny coś tam). Rak yt poznał się na Atorze jaka z niego pierdoła, wyrzucili go z kręgu wzajemnej adoracji. Potem Ator stojąc na balkonie, patrzył w dół i zastanawiał się czy nie skoczyć, bo dokuczają mu gimnazjaliści w internecie. Gruby, spocony, pierdołowaty typ, który lubi ględzić i plotkować. By się chociaż ogolił, jakoś włosy ogarnął. I płacze w co drugim filmiku jak mu ciężko, żeby fani dawali łapki i suby, bo on nie ma z czego wyżyć, jaką to ciężką pracę odwala. Nigdzie na yt nie widziałem czegoś takiego jak "komentarz dla statystyk/pozycjonowania", tylko u niego. Nawet ostatnio sobie skrócili te komentarze do "kds". Filmy same clickbaitowe. Ten typ przypomina mi taki Fakt tylko w wersji yt. Na koniec co mnie #!$%@?, że nie potrafi się normalnie-nie wysłowić, tylko musi powtarzać-ać końcówki-ki, zanim zacznie-nie nowe słowo-wo-wo. Do tego notorycznie akcentuje na złe sylaby.

Szkodliwy, pierdołowaty, obleśny typ.

  • 3