Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Długo rozmyślałem czy kupić nowe auto niższej klasy czy używane premium.
  Z używek najkonkretniej brałem pod uwagę 4-5 letnie Audi A5 w kwocie 80-110 tysięcy i jedną sztukę już miałem kupić, ale dzięki pewnemu mirkowi zrezygnowałem ;)
  Ostatecznie wybrałem Megane prosto z salonu i chyba to była dobra decyzja.
  Jeśli ktoś ma podobne rozkminy to poniżej moje za i przeciw.

  Na plus dla Audi: większy prestiż marki, mocny silnik (230 koni), kozacki wygląd z zewnątrz.
  Niestety dużo też jest na minus: sypiące się silniki (problem z łykaniem oleju), staro wyglądające wnętrze, zdarzały się wersje z monochromatycznym ekranem pomiędzy zegarami, bardzo drogie ubezpieczenie (ponad 6k rocznie), znacznie droższe utrzymanie, bardzo często kradzione, przebiegi w okolicach 200 tysięcy, ciężko znaleźć sensowną wersję, no i co najgorsze dużo większa szansa na zostanie oszukanym (wady prawne, blacharskie, mechaniczne).

  Na plus dla Megane: fajnie wygląda jak na kompakt, świeży model, nowy silnik na gwarancji (ale tylko 130 koni), świeżo wyglądające i całkiem nieźle wykonane wnętrze, oświetlenie ambientowe, "darmowe" przeglądy, zegary wirtualne (można zmieniać ich wygląd), Android Auto (super sprawa), fajnie działające Hands Free, żaden szanujący się złodziej tego nie ukradnie, tańsze w zakupie niż kilkuletnie audi, możliwość konfiguracji pod siebie, mała szansa na zostanie oszukanym no i co również ważne świadomość, że jest się pierwszym użytkownikiem :)
  Na minus: jest to Renault :)

  #samochody #audi #renault
  pokaż całość

  odpowiedzi (409)

 • avatar

  Dobra Mirunie, włączyłem dzisiaj po 2 latach #csgo ale to co się tam odpierdala na czacie i podczas gry to jest jakieś gówno. Kanter którego pamiętam był zajebisty, była kulturka, normalna rozmowa. A teraz? A teraz jak w chlewie. Krzyki, ryki i inne wyzwiska i zjebane skrzynki :/ Wole jednak BF'a i Overwatcha. Więc robie #rozdajo na swoje konto steam. Może komuś się przyda mam tam jeszcze jakieś inne gry ale mi ich nie szkoda więc no ... losowanie jutro o godzinie 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo zielonki nie biorą udziału (✌ ゚ ∀ ゚)☞ pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Czas rozpocząć walkę o godne miejsce słowa DUBLAŻ w słowniku języka polskiego!
  #klocuch #hitman #polska

  odpowiedzi (26)