Wpis z mikrobloga

@Matpiotr: te 200zł do wykorzystania w miesiąc, czy dopóki konto aktywne?
Bo chcę od nowego miesiąca przerzucić się na mobilny internet, ale potrzebuję też nielimitowanych rozmów i SMSów, więc miesiecznie chyba by mi wychodziło (50zl/3)+20zł RBM+a2mobile bo RMB pakiety rozmów i SMSów ma za 30zł.
Ale jeśli te 200zł byłoby już do wykorzystania chociaż przez pół roku, to 30*6 daje mi pół roku chodzenia z jedną kartą zamiast dwoma
@NAGI: w fakcie (taryfa Play) masz 500 zł, 50 GB neta na pół roku. Jak przeniesiesz numer z innej sieci.
Potem możesz kodami migrować między Red bullem i Play w poszukiwaniu lepszej taryfy.
@Matpiotr: no mi zależy na tym nielimitowanym w RedBull, żeby władować kartę to jakiegoś modemu i móc korzystać w mieszkaniu.
Da radę jeszcze znaleźć ten starter z puszką, czy kupić starter w Fakcie i przenieść się do RBM?
@Tekedo: Ty, no nie wiem czy to są te. Musi być paczka z puszką Redbull za 9 zł z nielimitowanym internetem. A te, które masz na zdjęciu, to może być jakikolwiek starter, nie widać jaki. Mówisz, że drogo chodzą na allegro, ale przelicz sobie ile zaoszczędzisz.