Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (18)

 • avatar

  Witam znowu! 5. miejsce zajmuje Lech. Oczywiście, głosujemy na najgorsze z pozostałych to znaczy: 10. miejsce - najgorsze (te które odpadło jako pierwze);
  1 miejsce - najlepsze (te które jest najlepsze). Kilkanaście osób proponowało parówki jako kolejna wykreslanke, i właśnie ona będzie kolejną wykreslanką!
  Spokojnie, kto chciał co innego i tak to dostanie ;)
  Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka pokaż całość

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  #tinder #chcepogadac #depresja
  mam depresje po spotkaniu z dziewczyną :(
  W życiu nie spotkałem tak idealnej pod każdym względem dziewczyny. Ma świetną prace, przyjaciół, jest piękna, towarzyska, otwarta, z poczuciem humoru, po bardzo dobrych studiach. Taki normik który żyje na wysokim poziomie i który ma fajne życie.
  a ja? Mentalny przegryw pomimo że robię naprawdę zajebiste pierwsze i drugie i nawet trzecie wrażenie. Ale to jest pewna maska którą zakładam, bo wewnętrznie jestem spierdolony i nieszczęśliwy. Nie potrafię żyć, nie potrafię siebie zaakceptować i nie potrafię normalnie funkcjonować jak normik, pomimo że w życiu też mi niczego nie brakuje.
  I najważniejsze nie potrafię żyć swoim życiem po takich spotkaniach, tylko cały dzień się zastanawiam co ona teraz robi, z kim rozmawia, co je, jaki ma nastrój.
  Będę całe życie sam i umrę w samotności.
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)