Wpis z mikrobloga

Urwa, chyba mam uczulenie na coś co jest w plastiku w opasce od Mi Band 2, bo mi się robi takie zaczerwienione, wysuszone miejsce na ręce w miejscu gdzie jest zapięcie (,) co teraz, kupować po kolei różne opaski z Allegro i sprawdzać czy się powtórzy? A może ktoś też miał i znalazł opaskę, która nie uczula? Wypok pomusz #miband #miband2 #xiaomi
  • 15
@Marmite miałem takie coś jak nosiłem zegarek i nawet go w nocy nie ściągałem ale po czasie mi przeszlo. ale jak to jest uczulenie to nie wiem ale pewnie nie możesz tego nosić
@MaoPL: no u mnie to wygląda jak uczulenie niestety, faktycznie na początku było takie podrażenienie jakby z braku przyzwyczajenia od nienoszenia zegarka (cc @vicher62:), ale potem przeszło, tylko w jednym miejscu ciągle jest takie mocno wysuszone, porażnione miejsce, wygląda trochę jak odmrożenie z tym że nie boli. Sprawdziłem też na drugiej ręce, ponosiłem 2 dni i w analogicznym miejscu zaczęło mi się robić zaczerwienienie
@asd1asd: na tyle żeby nie latała ale też nie uciska zbyt mocno, 1 dziurkę dalej już jest trochę zbyt luźna w moim odczuciu, ale może faktycznie zacznę od poluzowania i zobaczenia wtedy