Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki jako, że jesteśmy tu nowi chcielibyśmy się ładnie z Wami przywitać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tej okazji mamy małe #rozdajo eleganckiego męskiego skórzanego paska (tego ze zdjęcia), wykonanego z PRAWDZIWEJ włoskiej skóry, w sam raz do lania niegrzecznych #rozowepaski (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zasady wszystkim dobrze znane, wystarczy plusnąć. Aby zwiększyć swoje szanse, można wejść na naszą stronę Tomskór wybrać jakiś produkt, który się Wam podoba i wkleić link w komentarzu.

pokaż spoiler Losowanie w piątek o godzinie 15 przez mikro random

#modamenska #niebieskiepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (157)

I cykunio dwujeczkunia
    #motoryzacja #samochody #heheszki

GFY

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (12)

-Ja ci Boguś mówiłem, tylko elektryczny pastuch.
    -No i się zaczyna. Zaraz mnie jasna kurwa strzeli z tym pastuchem. Ty sam jesteś pastuch Pietrzykowski. Ogrodził drzewka jak obóz koncentracyjny, w niewoli zamknął, nic dziwnego że mu mirabela nie owocuje.
    -Odezwał się specjalista co oprysku nie stosuje. Pół wiśni zjedzą szpaki, pół robaki a resztę złodzieje rozkradną. Po chuj ci wogóle ten sad, ale dobrze, dobrze, szpak się nażre wiśni i nie w głowie mu mirabela.
    -Bo chujowe mirabelki masz. Twarde i kwaśne.
    -Przegiąłeś. Moją zonę kurwą nazwij, mnie chujem, wybaczę. Elektryczny pastuch nie pasuje, twoja sprawa, ale od mirabeli odpierdol się bo zabiję!
    -TWARDE, KWAŚNE I MAŁE
    #cytatywielkichludzi #kapitanbomba
    pokaż całość

odpowiedzi (21)