Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Napisałem wczoraj do Pani Joanny z fundacji Pomóc Więcej w celu bliższego przedstawienia jej osoby @BOXDEL który to zorganizował zbiórkę charytatywną na chorą Vanessę i uzbierał ponad 40tysięcy złotych i do dzisiaj Vanessa nie widziała wszystkich pieniędzy. Fundacja Pomóc Więcej potwierdza to, że boxdel przelał 20 tysięcy złotych i obiecał dziewczynce, że przeleje dalszą część pieniędzy.
  @boxdel nie wstyd Ci tyle zwklekac z przekazaniem pieniędzy dla chorej dziewczynki która to jak zaznaczyłeś, walczy o życie?
  tak tylko na koniec przypomnę Ci twoje słowa:
  Przysięgam na zdrowie mojej rodziny nie powinienem tego MÓWIĆ, ona się kur** odbędzie za wszelką cenę bo ja sobie nie pozwolę żeby ta gala się nie odbyła.
  Zawołam te 650 osób które ostatnio zaplusowały post o pieniądzach ze zbiórki.
  #boxdel #rafonix #csiwykop @niebezpiecznik-pl może ostrzeżcie internatów przed zbiórkami? ;)
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Ey, wykopki. Pracuję w #pkp #intercity jako konduktor. Chciałem się was spytać czy interesowały by was krótkie, długie historie z mojej pracy? Oczywiście bez nazwisk i dat, jedynie relacje ze względu na to, że w pracy często łamie się regulamin przewozu xD (najczęściej na korzyść pasażera). Przez okres pracy uzbierało się trochę historii i mógłbym je opisywać na tagu #sziszucontent. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani. Z fartem! #truestory #100twarzykolejarzy pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (203)

 • avatar

  Taki kwiatek, na grupce o płaskiej ziemi.

  odpowiedzi (63)