Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Sory musiałem xD
  Oskarek chcący pocałować Ronaldo w dupe.
  2018, koloryzowane
  #mecz

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Zastanawiam się ile osób włącznie ze mną w dniu wczorajszym nie dało prezentu matce. Ja czuję się z tym dobrze, bo dzień wcześniej była awantura o gówno, a wczoraj z samego rana zostałam wyzwana od suk i szmat, bo nie mogła znaleźć ładowarki. Potem poskarżyła się ojcu, że ŚMIAŁAM ŚMIEĆ POJECHAĆ DO SCHRONISKA WYPROWADZIĆ PIESKA, a nie zawieźć ją na chlanie do brata (to nic, że nawet o czymś takim nie słyszałam, a przed wyjazdem pytałam babci, czy chce do tego brata jechać) i ojciec zadzwonił z opierdolem. Miałam jej co prawda coś kupić, ale ostatecznie skończyło się na prezencie dla babci, bo to ona mnie wychowała, pokazywała świat i nigdy nie potraktowała mnie jak śmiecia pokazując, że wóda i piwo są ważniejsze. pokaż całość

  odpowiedzi (113)

 • avatar

  Tak poza tematem, 21-letni Asensio drugi raz wygrywa LM. Ciekawe co tam u perspektywicznego, 21-letniego Bartosza Kapustki ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

  pokaż spoiler Mniej więcej taka jest różnica między prawdziwymi talentami i "młodymi, perspektywicznymi" zawodnikami, a balonami forsowanymi przez nasze media.


  #mecz #pilkanozna #heheszki #ligamistrzow pokaż całość

  odpowiedzi (23)