Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Beka z mieszczuchow co mają ból dupy o ćwierkanie ptaszków XDDD

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Narzekaliście na reklamy Media Expert z Lisowską.. A co powiecie na reklamy jakiegoś gówna musical.ly przed co drugim kurwa filmikiem, który próbuje obejrzeć na mobilnym Youtubie? AdGuard tego nie filtruje.

  Nawet nie wiem co to jest to musical.ly i nigdy nie będę chciał się dowiedzieć.
  Nosz kurwa.. ( ಠ_ಠ)

  #gownowpis #zalesie #youtube

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Mirki, #rozowypasek który w tym momencie jest moim szefem zlecił mi dość nietypowe zadanie. W sumie dla mnie to nic nowego - taka branża. Ale okazało się, że sprawa nie jest taka prosta.
  Po pierwsze, zgodziłem się na jej warunki, po części dla pieniędzy, była to też ogromna szansa szansa na dodatkowe doświadczenie zawodowe.
  Po drugie: wiem że ona dla mnie jest nieosiągalna jako kobieta ale coś miedzy nami iskrzy ale chyba tylko z mojej strony. Jest w niej coś irytującego ale również pociągającego. Gdy przychodzę do niej z raportami to po prostu chciałbym czegoś więcej niż zwykłej rozmowy o pracy. #logikaniebieskichpaskow
  Po trzecie, w toku postępowania okazało się, że mój przyjaciel może mieć teraz ogromne problemy i sprawa zaczyna mi się sypać. Z jednej strony kontrakt, z drugiej lojalność wobec starego kumpla, którego na prawdę szanuję.
  Po czwarte, poznałem siostrę mojej szefowej i jak byliśmy sami to zaczęliśmy rozmawiać o prywatnych rzeczach i jakoś tak wyszło, że się ze sobą przespaliśmy. Wiem to błąd, bo ona po wszystkim stwierdziła: że to nic nie znaczy. Że to tylko akt płciowy. Dosłownie: wykorzystała mnie i po wszystkim kopnęła w dupę jak psa.

  Nie wiem co robić, cokolwiek by się teraz nie stało muszę wybierać mniejsze zło. Pogubiłem się...
  Pogodzenie Syanny z Anną Henriettą kosztem Regisa? Czy dać zajebać sukę?
  #wiedzmin3 #gry
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)