Wpis z mikrobloga

Czołem!

Mirki i Mirabelky, wrzucamy nieśmieszny obrazek przedstawiający średnie składki ubezpieczeń dla właścicieli w różnym wieku, ogólnie są to dane wyciągnięte z wielu kalkulacji wykonanych w naszej porównywarce. Wiadomo, że dwójka kierowców w tym samym wieku może zapłacić składkę, w której różnica będzie wynosiła nawet i 2k - jeden będzie miał pełne zniżki, a drugi kilka szkód w ostatnim roku ubezpieczeniowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mfindmirkom #ubezpieczenia #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_3AloM5Ij7ZqzGkdscs2RpDihPVKTprCA.jpg

Jak wygląda to u Ciebie?

  • poniżej średniej 64.2% (52)
  • wincyj 18.5% (15)
  • tyle samo 11.1% (9)
  • lvl 35+ 6.2% (5)

Oddanych głosów: 81

  • 19
@kinasato: no w przypadku AC, to prawda, bo zależy jeszcze jaki pakiet, ale stwierdziliśmy, że pokażemy Wam, jak wyglądają średnie składki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a no i zająć się czym mamy, dla niektórych to i bigos możemy nawet przyrządzić po godzinach :)
@thampel5: tacy zazwyczaj biorą ubezpieczenie na rodziców, albo dobierają na współwłaściciela tatę/mamę z pełnymi zniżkami i wychodzi nieco lepiej. Jak ktoś kupi furę za 5k, to na ubezpieczenie raczej nie da 3k i będzie szukał jak najtańszej opcji. Jak już ktoś musi tyle wydać, to rozkłada na raty (przez co zwiększa się łączna kwota, no ale łatwiej mu zapłacić kilka razy w mniejszych stawkach).
To że większość zaznacza że płaci poniżej średniej jest dosyć ciekawe...
Cieszę się że w końcu udało mi się załatwić OC z waszą pomocą, jakoś tak chyba z 3 lata próbowaliście i w końcu sukces
@barwus: do 3 razy sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°) również się cieszymy, że się udało :D

@michal939: no to możesz łyknąć kompotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a miałeś wcześniej jakieś ubezpieczenie? czy to za pierwsze dałeś 770 zł?
@2PacShakur: no to nieprzyjemna sprawa ( ͡° ʖ̯ ͡°) a dobrze szukał? może nie sprawdził wielu możliwości i gdzieś znalazłby taniej

@thampel5: nawet jak kaprys i dał radę opłacić takie ubezpieczenie, to widać, że dobrze był przygotowany :D

@r5678: auto powyżej 25 lat i dobra zniżka z PZU? czy standardowo ubezpieczane? teraz takie ceny to rzadko się widuje :(
@mfind: Ze zniżką PZU OC wychodzło 900zł. Specjalnie się dowiadywałem, bo ta zniżka jest odliczana od ubezpieczenia w PZU które wyszło grubo ponad 3000zł.
Normalnie 400zł w axa.
@mfind: Pozwolę sobie tutaj. Rok temu kupiłem samochód, który został zarejestrowany i ubezpieczony wyłącznie na tatę ze względów finansowych. Tata oczywiście full zniżki, żadnych szkód, oc wykupowane od ponad 10 lat. Za niecały miesiąc kończy mi się OC i robiłem kalkulację u Was na stronie. Zarówno przy opcji ubezpieczenia tylko na tatę, jak i przy ubezpieczaniu samochodu ze współwłaścicielem (mną - 19 lat, prawko od lipca 2016, żadnej szkody), koszt OC
@CinuLNS: Siemano! Mirku, trochę dziwne, że jak dołożysz siebie - 19 lat, prawko dopiero niecałe 2 lata, to są takie same ceny jak tylko na tatę. Nie wiem, czy wszystko zrobiłeś dobrze w tej kalkulacji i na samym początku polecałbym Ci wbić do nas na priv i ogarniemy to wyliczenie. Co do przerejestrowania, wstrzymaj się jeszcze, żeby nie było później zaskoczenia, że jednak kilka stów więcej będzie. Dodatkowo, nawet jakbyś miał