Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #policja #prawo

Mirki, dzisiaj przy wyprzedzaniu, a właściwie próbie wyprzedzania, mi zaczął typ przyspieszać.
Wyglądało to tak - podwójna ciągła, jedziemy 80 na ograniczeniu do 90 km/h, zaczyna się przerywana, zjeżdżam z kierunkowskazem na lewy pas i typ zaczyna przyspieszać. Zredukowałem w trakcie, ale to nie wystarczyło, przyhamowałem, schowałem się za niego.
Nie, nie BMW.

Zagrożenia nie było, z przodu dość długo pusto i mogłem spokojnie zjechać, no ale, denerwuje mnie takie coś.

Zgłaszać to gdzieś? Internetowy lincz i wpisy na tablica-rejestracyjna.peel mnie nie interesują. Film mam, numery widać.

Kilka miesięcy temu wysłałem jedno nagranie, z dokładnym opisem, co i jak (facet wyjechał mi na czołówkę przy wyprzedzaniu i musiałem uciekać na pobocze), moimi danymi i całą potrzebną resztą - nie dostałem żadnej odpowiedzi zwrotnej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
@r5678 od 6 lat. Spotkanie palanta średnio. Spotkanie kogoś, kto powoduje ewidentne zagrożenie - znacznie bardziej.
Takie emocje? Nie. Po prostu chciałbym wyeliminować takie jednostki z dróg, a przynajmniej dać im nauczkę w postaci mandatu.