Wpis z mikrobloga

#warthunder Szczerze, gram już dosyć długi czas w tą gierkę i największy minus oraz problem tej gry, to jest dobieranie przeciwników. Serio, to co się dzieje na środkowych poziomach 3.7 woła o pomstę do nieba. Jak rzuci Ciebie z np 4.7 to automatycznie jest człowiek w większości skazany na porażkę... Irytujące jest to, że bardzo często to dobieranie przeciwników nie jest zbalansowane. Bardzo dużo razy grałem przeciwko drużynie, która miała w połowie składu ciężkie czołgi, a moja drużyna, może z 2 lub 3 (naprawdę ciężko to ugrać). Już pomijam pojedyncze bugi w grze, bo to tak bardzo nie przeszkadza, i serio, gdyby nie fakt, że WOT jest dla mnie o wiele gorszy, a lepszych zamienników WT brak, to już dawno porzuciłbym tą grę. Jednak chcąc nie chcąc czasem z braku laku sobie w nią zagram. I serio jakby naprawili ten balans i zmniejszyli dobieranie BR o 0.5, to byłby cud miód i malina ( ͡° ͜ʖ ͡°) O jeszcze powinni cos z jedną sprawą zrobić, żeby nie było takiej sytuacji, że gracz ma tylko 1 czołg odblokowany na dany BR załóżmy, że 4.3 a pozostałe dwa to są np 1.3 to też jest jakaś paranoja.
  • 16
O jeszcze powinni cos z jedną sprawą zrobić, żeby nie było takiej sytuacji, że gracz ma tylko 1 czołg odblokowany na dany BR załóżmy, że 4.3 a pozostałe dwa to są np 1.3 to też jest jakaś paranoja.


@Ozero: To niech odblokuje resztę najpierw. :P Skoro ma psuć zabawę innym to niech sam też ma popsutą
@grey09: Pantera ma armatę 7.5 cm KwK 42 a panzery 7.5 cm KwK 40 L/48 i 7.5 cm KwK 40 L/43, różnią się penetracją i celnością, ale pociski te same. Poza tym, większa penetracja KwK42 odbywa się kosztem masy ładunku wybuchowego w pocisku. Kwk42 ma 28.9g i często będziesz musiał poprawiać drugim strzałem. W 8.8 cm KwK36 Tygrysa masz 108.8g masy ładunku wybuchowego więc wiesz, one shot - one kill. (
@Red_u: Zgadza się. Dlatego dużo więcej ugrałem się Panterą niż Tygrysem. Głównie ze względu na bardziej płaski tor lotu pocisku i większą penetrację. Jak się walnie w wieżę, to nie ma problemu z poprawieniem za parę sekund, a nieprzyjemności się robią, jak skątowany rusek odbije pocisk ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ISy 2 i tak schodzą na strzała od Panterki przy strzale w wieżę zresztą jak każdy