Wpis z mikrobloga

@grucha_88: będziemy sprzedawać troche wczesniej. Zbyt niebezpiecznie trzymać go bedzie do 4.03 przy niepewnej sytuacji btc. Trzeba pamiętać ze jak btc kichnie to każda krypto ma katar. Bede pisał jak bede wychodził
@majk3l: a co tu analizować? Ja widziałem tylko spory spadek ceny tuż po hardforku. To samo było przy airdropie nxt, więc i tego samego oczekuję przy ETC 5 marca, dlatego zamierzam sprzedać ETC w okolicach końca lutego. No chyba że czegoś nie widze, wtedy chętnie poszerzę swoje horyzonty
@losBamberos88: no to poszerz, bo ten "spory" spadek po forku to było aż 5$ w skali 230. Także nawet nie 5%. A we wszystkie poprzednie dni rósł więcej niż te 5% - dziennie.
Ja sprzedałem po 223 i wcale się nie spieszyłem po forku. A kupowałem po 140 dwa tygodnie wcześniej.
@majk3l: no dobra, ale do czego zmierzasz? Wiec jak wg ciebie bedzie sie teraz zachowywac cena etc?
Wg mnie porownanie do ltc jest nietrafione, bo za pare dni na ltc masz kolejny hit i mysle ze to utrzymuje wciaz wysoka cene
@losBamberos88 tak, to utrzymuje cenę LTC. A etc tak samo będzie spadać zaraz po forku. Ale mimo to warto wejść nawet na chwilę przed forki em. Po prostu potencjalny zysk z forka jest większy niż strata na wartości etc.