Gorące dyskusje ostatnie 12h

Znowu klient przytargał laptopa do naprawy, cały komputer zajebany syfem, jakieś organiczne resztki na klawiaturze i matrycy, śmierdzi tak że wietrzę serwis od godziny ale nadal czuć ten smród w powietrzu!

Dlaczego niektórzy za nic mają higienę i nie wstydzą się takiego syfu ludziom pokazywać?!! Sam klient też niezbyt "świeży".

Nie dam rady tego laptopa rozkręcić, chyba zadzwonię i powiem, że nie umiem go naprawić, niech zabiera to gówno!

Mirki z #naprawalaptopow i inne #pcmasterrace #it #komputery #laptopy też tak miewacie?
    A poniżej foto z mojego archiwum, to chyba numer jeden jeśli chodzi o syf! W rękawiczkach strach dotknąć.

#zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

Właśnie znalazłem najbardziej pojebane mieszkanie jakie widziałem. Nowa realizacja w #poznan 25,7 metrów2 mieszkania + 23,1 m2 korytarza.
    #architektura #mieszkanie #cotusieodjebalo

odpowiedzi (139)

Kochani już po!
    Całe szczęście skończyło się na pękniętej miednicy.
    Rany, które na pierwszy rzut oka wyglądały jak coś poważnego okazały się być "większym przetarciem" Weterynarz zaszył co mógł podał antybiotyk, przeciwbólowe i powiedział że miesiąc i miednica się zrośnie. Żadnych urazów wewnętrznych Pani nie wskazała. Teraz tylko obserwować czy robi siku i kupę a jutro na zastrzyki.
    Zgodnie z ustaleniami wołam plusujących.
    #pokazkota #koty #kitku
    pokaż całość

odpowiedzi (108)