Wpis z mikrobloga

O cholera, w nawiązaniu do wpisu @RyszardTyDraniu okazuje się że w 1/5 wyglądam jak przegryw!

Znaczny nie mam dziewiczych wąsów, trądziku i ubieram się prawie normalnie... Prawie, bo spodnie się zgadzają.
Serio, dlaczego luźne jeansowe spodnie stanowią element przegrywu?

Ja je nosze bo są wygodne i o ile mógłbym się przełamać do noszenia dresów, tak chyba nigdy nie zdobędę w sobie tyle odwagi do ciasnych jeansowych spodni.

No i teraz ankieta
#przegryw #zalesie #pytanie #modameska #ankieta
Pobierz arkan997 - O cholera, w nawiązaniu do wpisu @RyszardTyDraniu okazuje się że w 1/5 wyg...
źródło: comment_ayP1OuUhDzGdQpRe6zl4IGB1zJcJxEWt.jpg

Czy luźne jeansowe spodnie wyglądają źle?

  • Tak 69.0% (109)
  • Nie 31.0% (49)

Oddanych głosów: 158

  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arkan997: zgadzam się z ImYourPastClaire. Te twoje są IMO zbyt szerokie, szczególnie w nogawce i wygląda to dla mnie źle. Ewentualnie zobacz jeszcze na chinosy :) Ja chodzę właśnie albo w lepiej dopasowanych, ciemnych jeansach albo chinosach.
@arkan997: Też muszę latać w naprawdę dość szerokich spodniach, z racji tego, że w łydce 50 a w udzie ponad 70 XD. W żadnym wypadku nie ma nic złego w luźnych jeansach, tobie ma być wygodnie. Ja na przykład w ogóle nie mogę myśleć o żadnym skinny, a nawet regular rzadko kiedy udaje mi się znaleźć, bo jak już w końcu na nogach pasują, to w pasie luźne jak japjerdole.