Wpis z mikrobloga

O ile mi wiadomo ukończył na SGH, więc najprawdopodobniej ma dyplom ekonomisty.


@alphabeta: Kurde jak kończysz WUM to nie musisz być zaraz lekarzem... inna sprawa

W tamtejszej Szkole Głównej Handlowej w 1997 ukończył studia ekonomiczne na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne[7][4][8].


Taki z niego "ekonomista";] Jeszcze to:

najprawdopodobniej


Nie wiem, ale się wypowiem.....
@Kaczypawlak: Nie rozumiesz. Kończąc SGH również na tym kierunku, o ile mi wiadomo, masz dyplom ukończenia studiów ekonomicznych. Zresztą czepianie się tego to słaba zagrywka, bo bardzo łatwo odbić piłeczkę w kierunku pis fanów. No bo dajmy na to takiego Morawieckiego? Jest ekonomistą? A Szydło? Ta to już gruba dyletantka, ale PiS jeszcze przed wyborami pozycjonował ją na ekspertkę od gospodarki.
No bo dajmy na to takiego Morawieckiego? Jest ekonomistą?


@alphabeta: No raczej

Kształcił się następnie na Politechnice Wrocławskiej i Central Connecticut State University, a w 1995 uzyskał dyplom Master of Business Administration na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W tym samym roku ukończył studia podyplomowe z prawa europejskiego i ekonomiki integracji gospodarczej na Uniwersytecie Hamburskim. Studiował także na Uniwersytecie Bazylejskim[7] i w Kellogg School of Management przy Northwestern University[8].


Źródło, chyba,
Podyplomówki i MBA. A tak w ogóle to ekonomista po historii ( )


@alphabeta: jednak został banksterem, ministrem finansów i chyba ministerstwa rozwoju, a taki Rysiek?( ͡º ͜ʖ͡º) Idąc tym tokiem rozumowania jaki prezentujesz to możemy go nawet nazwać prawnikiem.....