Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #muzyka #true30 #polskamuzyka #paniladniespiewa

ok zaczynamy, idziemy za ciosem, bo tak wskazuje życie.

nie wiem ile będzie trwało, kiedy uda mi się zakończyć. bez pośpiechu, jakość przede wszystkim, to maraton a nie sprint. let it be.

zasady proste - 30 ulubionych POLSKICH piosenek, po jednej na artystę(:(), zero obiektywizmu, czysty godetyzm.

#30
Varius Manx - Maj

będzie tu więcej takich, nazwijmy to, niespodzianek. ale jak tylko ktoś chociaż w drobnym ułamku mnie poznał i dowiedział się czemu sprawiam takie a nie inne wrażenie - zrozumie. za dużo to was nie ma, więc chyba mamy problem.

Anita Lipnicka to jeden z tych nieskazitelnie rozchodzących się głosów, które bez względu na przekazywaną treść, dają poczucie obcowania z najskrytszą samczą fantazją, domagającą się wysłuchania całej prawdy z kobiecych ust. zaklęte w powietrznym drganiu wspomnienia, rozwiewające swoim podmuchem ciążącą nad sercem mgłę. i refreny które dyskretnie przypominają o wiecznym powrocie w miłosnej grze. a skoro skupiamy się na słowie, to niech wybrzmią one dzisiaj jak należy...
KurtGodel - #godelpoleca #muzyka #true30 #polskamuzyka #paniladniespiewa 

ok zaczy...
  • 9
będzie tu więcej takich, nazwijmy to, niespodzianek. ale jak tylko ktoś chociaż w drobnym ułamku mnie poznał i dowiedział się czemu sprawiam takie a nie inne wrażenie - zrozumie


@KurtGodel: Dlatego mojego muzycznego fapfolderu nigdy nie zobaczycie. dx