Wpis z mikrobloga

Założyłyśmy z koleżanką Tindera, żeby zrobić eksperyment - byłyśmy ciekawe czy dzisiejsi faceci naprawdę mają szansę poznać tam kogoś godnego uwagi. Dodałyśmy zdjęcia przystojnego kolegi, powypisywałyśmy parę ogólników w opisie i czekałyśmy na efekty. Już po 1 dniu miałyśmy ponad 99 polubień, 30 par i kilka wiadomości od dziewczyn. Tak szczerze to stwierdziłyśmy, że dzisiejsze kobiety:
- studiują gównokierunki i w zasadzie nie potrafią odpowiedzieć czemu akurat wybrały taki kierunek, a nie inny
- jeżeli już wiedzą czemu w ogóle studiują, to głównie jest to powód 'przedłużenie dzieciństwa'
- te starsze (około 22 roku życia) pracują w gównorobotach, ale mają w ch*j wysokie wymagania co do partnera (jakby same były prezesami banku)
- główne zainteresowania krążą wokół oglądania seriali, podróżowania za hajs starych, ewentualnie chodzenia na siłownię (niezależnie od wieku)
- oczywiście wszystkie są zasranymi atensjuszkami, ale już najbardziej te 18letnie gówniarki
- Ty musisz je szanować i nie traktować jak dziw**, ale same wrzucają zdjęcia, gdzie pokazują więcej, niż normalna dziewczyna na plaży w lato
- oczywiście większość nie szuka tam nic konkretnego, jest tam przez przypadek i rzadko kiedy korzysta z Tindera (a na wiadomości odpisują po 10 minutach XD)
- są tam oczywiście szare myszki, które pewnie by sie okazały NORMALNE, ale wiadomo, że facet na taką nie poleci (widać to po Waszych postach.. stękacie i narzekacie na te lafiryndki z Tindera, ale tylko na takie lecicie i im alfujecie, a te normalne olewacie - nie mowa tu o kaszalotach)

Także życzę powodzenia tym wszystkim Wykopkom szukających szczęścia na tym jakże cudownym portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskipasek #rozowypasek #badoo #randkujzwykopem
  • 57
@femme_fatale ja tam na tindrze wyrwałem extra laske z którą po 2 miesiącach się dogaduje jakbym z nią był ze 3 lata. Ładna inteligentna i otwarta, mentalność "dawca" która jest tam bardzo rzadko spotykana. Większość tych tinderowek ma mentalność "biorca", stąd właśnie wynikają te absurdalne wymagania co do faceta - ona ma być tylko ładna i sobie przyjść na gotowe (kasa, własne M, auto rok 2013+ itp)

Mój przypadek jest wyjątkowo rzadko
- są tam oczywiście szare myszki, które pewnie by sie okazały NORMALNE, ale wiadomo, że facet na taką nie poleci (widać to po Waszych postach.. stękacie i narzekacie na te lafiryndki z Tindera, ale tylko na takie lecicie i im alfujecie, a te normalne olewacie - nie mowa tu o kaszalotach)


@femme_fatale: Są szare myszki, ale najczęściej te szare myszki obrażają się po kilku wiadomościach, bo chcesz z niej wyciągnąć jakiś
@Esubane: jakbyś opisał moją historię z tymże ja znam swoją troszkę krócej niż dwa miesiące i kończę studia (polibude na elektrycznym wydziale Wiec dziewczyny można na palcach jednej ręki policzyć) ( ͡º ͜ʖ͡º)