Wpis z mikrobloga

Wykopki pomóżcie różowej.
Przeprowadziłam się do mieszkania bez Internetu. Moim zadaniem jest teraz ogarnięcie czegoś. Miejsce to Podgrodzie. Najlepiej z umową do końca czerwca, wiem że z tym może być ciężko.
Jaki internet polecicie? Prędkość nie musi być porywająca, gdyż będę tylko przeglądała internet i oglądała jakieś filmiki. A i wolałabym uniknąć radiowego :)
#olsztyn
  • 16
@Luna98x: Na tak krótki okres, to bym chyba już wolał kupić jakiś pakiet LTE, a nie zwracać dupę operatorom. Mało kto będzie chętny wpiąć abonenta po kablu na 4 miesiące. Chyba że za odpowiednią, zaporową opłatą instalacyjną, co pewnie wyjdzie niekorzystnie.
@Luna98x:
Z multimedią można podpisać umowę na czas nieokreślony, ale aktywacja bodajże 100 zł.
Pytanie ile tych filmików / ile ogólnie transferu potrzebujesz? W razie czego w play jest internet elastyczny (czy jakoś tak) i kosztuje to 10 zł za 10 GB, bez netflixa potrafi wystarczyć na cały miesiąc (co miesiąc musisz odnowić pakiet nawet jak nie został wykorzystany).

A może po prostu zaryzykuj jakąś umowę z kablówką na rok z
@Luna98x Internet elastyczny na czas nieokreślony w Play. Niestety trzeba przeboleć aktywacje 49 zl, ale potem to działa na zasadzie takiej że za każde rozpoczęte 10 GB płacisz 10 zł. Można ustawić blokadę na jakąś tam maksymalna ilość gb. Potem możesz to wypowiedzieć albo po prostu przestać korzystać, bo jak karta jest nieużywana w danym miesiącu to nie płacisz nic. Do tego jakoś modem czy router mobilny albo stary telefon na androidzie
@Luna98x to może trochę nie starczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) a prepaid play online z lejkiem 100gb za 49 zł miesięcznie ewentualnie? Myślę że można spróbować
@Luna98x: wykrywa Ci jakieś WiFi? Koleżanka na krótki okres musiała zmienić mieszkanie i wywiesiła na klatce ogłoszenie, że szuka właścicieli sieci i podała SSIDy. Następnego dnia zgłosił się do niej sąsiad i przez dwa miesiące zrzucała się z nim na abonament.