Gorące dyskusje ostatnie 12h

Byłem z kolegą wczoraj oglądać mieszkanie. To co nas spotkało to masakra xD
    Dzwonimy, że jesteśmy, koleś mówi że zaraz zejdzie. Zszedł chyba po jakiś 10 minutach - dosłownie.
    Wyglądał jak typowy Janusz, tylko trochę meksykański, tłuste włosy zaczesane do tyłu.
    Wchodzimy, ładny korytarzyk, pierwszy pokój. Słabo nawet go w ogłoszeniu nie było.
    Pytamy o resztę bo w ogłoszeniu było inne, a on "ale co byście chcieli?" no w ogłoszeniu by inny pokój, "no ale co byście chcieli?" no (kurwa) inny pokój był w ogłoszeniu.
    Janusz prowadzi dalej, mieszkanie okazuje się jebanym labiryntem korytarzy, gdzie co jakiś czas jest kuchenka gazowa i mała lodówka - to są kuchnie do pokoi, okazuje się że tam jest chyba z 6 pokoi i chyba 4 kuchnie na korytarzu xD
    Już widzimy, że chuj z tego, ale kolega widzę udaje zainteresowanego, znów jakiś pokój którego nie było w ogłoszeniu, znów pytamy o ten co był w ogłoszeniu (2x lepszy niż to co pokazuje), znów klasyczne "ale co byście chcieli?". Kolega z spokojem pyta o inne pokoje które ma, znów "ale co byście chcieli".
    W końcu idziemy labiryntami do jakieś perełki Janusza, tam jego żona pranie rozwiesza :| Pokój nawet spoko, własna kuchnia (obok łożka xD) łazienka. Kolega pyta jaka cena tego, bo raczej nie tyle co za tamte, Janusz oczywiście co? "a co byście chcieli" xD Kolega - no pan wynajmuje chcemy cenę wiedzieć, "no ale co byście chcieli?" W końcu żona powiedziała 1350zł. Już miałem dość więc powiedziałem, że się zastanowimy i damy znać.
    Całą drogę mieliśmy beke xD
    Jakby ktoś chciał ogłoszenie to daje dla przestrogi. Mieszkanie dobre ale dla grupy ukrainców.

https://www.olx.pl/oferta/pokoj-dwuosobowy-al-slowackiego-CID3-IDvgqKk.html#634f1506b8;promoted

#krakow #mieszkanie #wynajem #januszebiznesu #pasta #truestory #patologia
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Mireczki, robię kolejne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Nie jest to może najświeższa pozycja (2014), ale komuś na pewno się przyda :) Wysyłka paczkomatem na mój koszt.
    Książka nówka sztuka, nieruszana :)

Wystarczy zaplusować ten wpis i zaobserwować mój profil. EDIT: w wcale nie, nie trzeba obserwować

Losowanie mirkorandom jutro (22.08.2018) o 21:00.

#rozdajo #android #java #programowanie #programista15k #ksiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Jak myślicie mirki, jestem gotowy żeby odbyć to słynne ruchanie?

#heheszki #przegryw

odpowiedzi (12)