Wpis z mikrobloga

@BlackReven: Najpierw kupiłem podstawkę i było mi mało, więc kupno Horizons było naturalnym krokiem do przodu, a potem wydałem drugie tyle na skiny :P Naprawdę też nie rozumiem demonizacji tego grindu. Jak w każdej innej grze by coś osiągnąć trzeba robić powtarzalne czynności. Pytanie tylko jak ty do tego podejdziesz.
Ta gra polega na stawianiu sobie celów i czerpaniu przyjemności z bogactwa oraz zróżnicowania jaki oferuje ten świat. Kilka dni temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kinky_savage: @BlackReven: imho warto samą podstawkę. Nawet bez dodatku i lądowaniu na planetkach naprawdę jest w czym wybierać i człowiek sie nie nudzi. Wydaje mi się, że nawet jeśli ktoś nie lubi grindu to pierwsze 100h nabije z samego zwiedzania i odkrywania. Po takim czasie możesz określić czy ci sie to podoba, czy grindzic więcej, czy kupić dodatek.

20cos złotych to chyba dobry deal na takie przetestowanie jeśli nie jesteś
@BlackReven: Połapanie się o co kaman we wszystkim trochę trwa i miejscami może być frustrujące, a sama gra tego dobrze nie objaśnia, więc spodziewaj się częstego googlowania, zaglądania na wiki i poradniki. Zanim zaczniesz obczaj treningowe scenariusze z menu, a walki to na razie unikaj bo to płacz i zgrzytanie zębami :)
Po rozpoczęciu gry warto też na początek robić mentor mission, gdyż te dają jakieś wskazówki dla żółtodziobów. Po jakiś
@BlackReven: Ja kupiłem wczoraj samą podstawkę, i jest tego tyle że aż głowa boli. Póki co próbuję sił jedynie jako astrokurier i zbieram hajsik na jakiś dobry statek do eksploracji. Jak sobie odpalam playlistę na spotify o nazwie "spacetruckin" to jest taki klimacik że czuję się jak w Strażnikach Galaktyki czy jakimś innym kosmicznym gównie. Brakuję tylko interakcji z innymi graczami, którzy (chyba) póki co jedynie probowali mnie dwa razy wyrzucić
@BlackReven wszyscy jakoś zapomnieli dodać że dodatek dodaje również inżynierów którzy mogą podrasować statek za odpowiednie materiały. Dla mnie właśnie odblokowywanie tych inżynierów było jedynym z celów który zajął mi dużo czasu a i grind do tego potrzebny jest dość zróżnicowany. A jak już odblokujesz i ulepszysz Twoj statek może być o conajmniej 50% lepszy. (50% wiekszy skok, 50% większy dps itd)
Dziękuję wszystkim za polecenia, na razie podstawka kupiona i się uczymy, ale już sprawia frajdę :D
Misje treningowe skończone, klawiszologia na lepsze sterowanie pozmieniana, 200 CR kary za wpierdzielenie się do czyjegoś doku zapłacone ( ͡° ͜ʖ ͡°)