Wpis z mikrobloga

Jestem unrankedem. Gram od zeszłego sezonu. Jak ocenić, czy jak zacznę grać rankedy nie będzie to spektakularną porażką? Nie mam nikogo na podobnym poziomie do premade, normale są losowe - raz się wygrywa, raz przegrywa, ale staram się trzymać KDA na przyzwoitym poziomie champami których znam. Głównie mid/bot/supp, trzymam się z daleka od dżungli bo jakoś tak. Kolega z golda stwierdził, że nawet daję sobie radę i spodziewał się, że będzie dużo gorzej, ale nie wiem czy mu wierzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lol #elohell #leagueoflegends
  • 25
@maddie: Jak nie zagrasz to się nie dowiesz :) Dopiero sezon sie zaczął, jeszcze z dwa miesiące będzie fiesta więc gdzie cię nie przydzieli to się nie przejmuj i graj dalej
@maddie: pokaż opgg, podczas climbowania graj tylko 1 linię i 2-3 championy, jak grasz 3 linie to znaczy że nie ogarniasz żadnej bo doświadczenia ogrania championow i matchapow nie przeskoczysz
@maddie: Mówię o tych grach w których grałaś Lux na midzie, albo inną postacią. Zrobienie 100 farmy w 40 minut to jest dramat, nawet jeżeli ostro przegrywasz :o
@maddie: Ogólnie lux support to też nie najlepsza postać, jeżeli chcesz grać ap mage jako support (co jest uzasadnione w sumie w niskim elo), to lepiej graj Brand, Zyra, Morgana. Lux od biedy też ale według mnie jest trudniejsza i mniej użyteczna bez itemów.
@coll3l: Morgana mi absolutnie nie leży, wszyscy polecają tą Morganę a dla mnie granie nią to żadna przyjemność. Brand jest ok, Zyrą jeszcze nie miałam okazji spróbować.
@coll3l: Ale sama w sobie nie ma zbyt wiele dmg, fajny stun ale jak adc jest nieogarem to nic nie zrobi. W tym elo się czasem takie łosie trafiają że szkoda gadać.
@reett: farma wiem że do poprawy ale to wymaga praktyki, przyjdzie z czasem. złe budowanie jest w sumie kwestią metody prób i błędów, przecież ja się dopiero uczę. a słaba wizja? rozwiniesz wypowiedź?
@maddie: zagraj 10 rankedow i zobacz gdzie Cię wywali. Podejrzewam że do brązu. Z tego co pamiętam jest kilka składów no to jaką lige dostaniesz. Świeżaki dostają braz, ci co grają coś tam silver a prosy z chall gold.