Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem nagrałem film prostujący infografikę z błędną interpretacją dotyczącą tego, że warzywa i owoce to najlepiej zastąpić suplementacją - gdyż utraciły na przestrzeni lat minerały oraz witaminy. W filmie tłumaczę błędną metodologię, wnioski, przedstawiam pojmowanie warzyw i owoców w innej perspektywie aniżeli tylko witamin, minierałów jak i prezentuję jadłospis z lodami, tostami, który spełnia 200-500 % dziennego zapotrzebowania na wszystko. Pokazuję też drugą stronę - rzeczy, które są godne rozważenia suplementacji i ciężko by było je wyciągnąć z diety. Zapomniałem tylko dodać, ze m.in by nie następowała fotosynteza/wzrost owoców/warzyw, gdyby faktycznie nie miały np. magnezu. Wołam plusujących poprzedn wpis.

Oczywiście zapraszam do subowania kanału, łapkowania, komentowania, hejtowania :), niedługo kolejne materiały


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Tak jak obiecałem nagrałem film prostujący infografikę z błędną interpreta...
  • 105
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (609)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Grejskyy @panpikuss @pamietajomelanzu @qubeq @turbojez @Qardius @mgmuras @runnerrunner @Pocholere @turtelian @Fiver @ponuraszafa @s8w8 @Nightwalker @AndrusZgc @SZLUGi @ekspert @hematoksylina @czup @LeopoldStuff @odwrocone_ytrewq @sokool @horsehead @Boombell @krnabrny_brodacz @epic_25 @mirka_wykopkova @prokopek92 @skejna @DrZloo @4kroki @mamtrzybuty @