Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko napisać, że posiadanie podczerwieni w telefonie to coś wspaniałego. Programujecie sobie pilota na wszystkie znane marki telewizorów a później wystarczy pójść do supermarketu, wciskacie czerwony guzik na ekranie i JEB! 30 telewizorów Samsunga się wyłączyło. Pracownicy wielkie oczy i panika, lecz niestety wielu z nich wie, że to wina takiego jebnietego smieszka jak ja, dlatego o wiele zabawniejsze jest przyczajenie się przy oknie kogoś kto mieszka na parterze i ma telewizor koło tego okna. Nic nie bawi bardziej niż, zmieszane miny mieszkańców gdy ich telewizor zaczyna się sam podglaszac na maxa, albo zmieniać kanały. Raz taki typowy Janusz zaczął walić telewizor z liścia a później wyjął wtyczkę i #!$%@? pod nosem. Ciekaw jestem ilu ludzi myślało że to jakiś duch się z nimi bawi albo, że telewizor się psuje i oddało go na gwarancję xd kocham zostawiać ludzi w nieświadomości :D

#heheszki #truestory #protip #pasjonaciubogiegozartu
  • 46
@crackhack: mi6
@piter91r: nawet nie trzeba programować, jest taki program jak tv kill itp, który wysyła kilkaset kodów wyłączenia do różnych tv więc wyłączysz całą ścianę niezależnie od marki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jeszcze kiedyś był taki telefon jak nokia n900 który miał nie tylko ir, ale też nadajnik FM. Można było puszczać szatanistyczne orgie na paśmie radia maryja.. choć oczywiście zasięg marny, ale jednak