Wpis z mikrobloga

Oj nieładnie panie Terligejowski, nie ładnie tak kusić katolików ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzę sobie z komputera w pracy dla #bekazkatoli, a tam mi już Durexy wciska polski papież. Wiem, że reklamy są dostosowane od odbiorcy, ale chyba Terligejowski ma wpływ na to co ma się wyświetlać? Tak czy inaczej niech mirki z #katolicyzm coś z tym zrobią zanim szatan opanuje serwery.
#heheszki
lakukaracza_ - Oj nieładnie panie Terligejowski, nie ładnie tak kusić katolików ( ͡° ...

źródło: comment_Tk8qALIlkfhbcoj3kmT9WxkBVKhLsadX.jpg

Pobierz
  • 26
@artpop ale to Ty blokujesz a nie reklamy afiliacyjne lub SEMowe. Naucz się najpierw jak czegokolwiek o kierowaniu reklam internetowych oraz retargetingu.
@Dariel: Jako właściciel strony/osoba zarządzająca reklamami mogę sam ustalić, że dane tematy reklam nie będą na danej stronie - tylko o tym pisałem.
@artpop ale wiesz, że to nie tak działa? Możesz zadeklarować się, że Twoja strona np. jest dla dzieci albo rodzinna, a potem wstawiasz tam np. artykuł z nagich laska mi, to Google może zbanowac Twoja strone z indexowania i nie pojawisz się w wynikach wyszukiwania? Na frondzie pojawiają się artykuły o gwałtach, więc zabronienie treści seksualnej spowoduje to samo.