Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ruszamy z tagiem #wykopoweseriale. Dzisiaj będziemy oceniać serial "Breaking Bad" z lat 2008-2013. Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w czwartek - zajmiemy się wtedy serialem "Przyjaciele" z lat 1994-2004.

Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

Miłej zabawy :)

#seriale #wykopoweseriale
    pokaż całość

odpowiedzi (64)

Mój dziadek jest weteranem 2 drugiej wojny światowej. Podczas bitwy o Anglię samodzielnie zniszczył 8 niemieckich samolotów zabijając jednocześnie 32 pilotów. Definitywnie najgorszy mechanik w historii Luftwaffe.

#pasta #byloaledobre #heheszki

odpowiedzi (25)

Wykopowicze, nie pozwólmy Unii Europejskiej zniszczyć Internetu!

Już 20 czerwca Parlament Unii Europejskiej będzie głosował za wprowadzeniem nowego prawa autorskiego, które zablokuje swobodną wymianę treści w internecie. Prawo autorskie dotyczy wszystkich (nie tylko muzyków, fotografów czy twórców filmów), dlatego jego zmiana będzie oddziaływać także na Ciebie.

W 2012 roku, gdy pojawiło się zagrożenie wprowadzenia w życie ACTA, Internauci oraz twórcy serwisów internetowych przyłączyli się do protestu, w którym wzięło udział ponad 60% polskiej sieci. Dziś stoimy przed takim samym zagrożeniem dla wolności słowa, jakie mogło wprowadzić ACTA. Dlatego i tym razem nie chcemy pozostać bierni.

Wspólnie możemy się temu przeciwstawić i wpłynąć na decyzję Parlamentu. Nie bądź bierny. Walcz o wolny Internet!

------> Przyłącz się do akcji!

#saveyourinternet #antyart13 #deleteart13 #acta2018 #wykop
    pokaż całość

odpowiedzi (186)