Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Na kanwie ostatnich porządków kontynuuję zabawę w #rozdajo.

  Do "zdobycia" jest laptop marki Lenovo, model X220 z procesorem Intel i5-2520M, 4GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 256GB. Komputer ma ~ 6 lat, jest raczej sprawny (daaaaaaaawno go nie używałem), nie ma na nim żadnego systemu, brak też naklejek z kluczem np. W7. W zestawie oryginalna ładowarka (nawet dwie) i wskaźnik do ekranu.

  Warunki/regulamin:
  1. Aby zabawa mogła się zacząć wpis musi zdobyć pięć tysięcy plusów
  2. W akcji nie mogą wziąć udziału: zielonki, wielbiciele patostreamów oraz członkowie nieistniejącej n*ropy (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  3. Zwycięzca ma 1 godzinę aby "odebrać" aka "przyjąć" nagrodę. Jeśli osoba, która wygra zabawę ma zablokowane PW - losuję kolejną
  4. Losowanie odbędzie się jutro (sobota, 17/11) między 16:00 a 16:20 i wyłoni zdobywców odpowiednio nagrody głównej jak i dodatkowych (łącznie trzy osoby)
  5. Fanty wysyłam DHL-em na mój koszt

  To jednak nie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──*:・゚

  Pomyślałem o nagrodach dodatkowych! Pierwszą jest telefon marki Samsung, model J3. Drugą, dwie drukarki atramentowe Epson FX-2190 xD

  >> Nagrodę dodatkową numer "1" (smartfon) zdobędzie Mirek/Mirabelka, która/y wrzuci w komentarzu do tego wpisu swoje zdjęcie (twarz może być zamazana) z garnkiem na głowie, pętkiem kiełbasy w lewej ręce i karteczką z napisem "Wypok". Użytkownik, którego fotografia zdobędzie najwięcej plusów wygrywa.
  >> Nagrodę dodatkową numer "2" (drukarki) zdobędzie Mirek/Mirabelka, którego śmieszny obrazek zdobędzie najwięcej plusów.

  Powodzenia i do boju! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tagi:
  #zadarmo #komputery #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Piątek wieczór to dobry czas na imprezę. Ale i na rozdajo. Więc jak nigdzie nie idziesz, to pluśnij, a może wygrasz grę.

  Do oddania mam klucz Steam do Alien: Isolation!

  Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 23:30.

  Odpadają:
  1. Zielonki
  2. Udzielający się pod patostreamami

  Powodzenia wszystkim i udanego piątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  #rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #zadarmo
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  brak zainteresowania rodziców swoimi dziećmi skutkuje obniżonym poczuciem własnej wartości u tych dzieci, ich wycofaniem ze sfery aktywności społecznej oraz nieumiejętnością przystosowania się do życia w grupie, a tym bardziej do tworzenia głębokich relacji z bliskimi osobami. takie dzieci w dorosłości nie potrafią zbudować związku, ponieważ nie umieją dzielić się prawdziwymi emocjami, ani tym bardziej nie potrafią okazywać uczuć. są wycofane i bagatelizują swoje problemy, gdyż nie chcą nimi nikogo "obarczać". dodatkowo takie osoby są bardzo wymagające wobec siebie i rzadko zadowolone ze swoich poczynań pokaż całość

  odpowiedzi (81)