Wpis z mikrobloga

Ile trzeba zapłacić żeby EA się zlitowała i odpuściła gwałcenie mojego zespołu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Grałem regularnie w 1 lidze, nie utrzymałem się bo 3x mnie wywaliło z ich genialnych serwerów (zabrakło 2 pkt xD), w 2 lidze zacząłem wyłapywać od każdego po 5 goli, nie mogę wyjść nawet z pola karnego, środka boiska nie ma zupełnie, a obrońcy hasają radośnie zwiedzając boisko, a jak cudem dojdę do bramkę przeciwnika to wywalam piłkę wyżej niż Eleon Musk swoją Tesle (pomimo że gram zawodnikami pokroju Zlatan, IF Balo, Mbappe, SIF Wilson), sam aż przecieram oczy po strzałach bo myślałem że mi się sterowanie zmieniło i robię wrzutki zamiast strzałów xD Już 3 liga mnie przywitała i David Silva przeciwnika jest w stanie przepchnąć Baily'ego oraz Valencie jednocześnie, a ja żeby odebrać piłkę potrzebuję wykonać przynajmniej 3 próby odbioru bo zawsze wraca do przeciwnika xD
#fut #fifa18
  • 3
@Kashankovsky: dla mnie hitem jest to jak moi zawodnicy popychają (tak po prostu rękami) przeciwnika w polu karnym i sa rzuty mimo ze nie wcisnąłem odbioru ani nic w 1 minucie spotkania
Juz 3 razy taka sytuacja zeby tylko ktos w 1min strzelil