Wpis z mikrobloga

@panparowkazbiedronki: Ale to raczej dobrowolna "transakcja", więc generalnie nie widzę problemu xD Po prostu ciekawi mnie co może być bardziej #!$%@?. Od momentu jak widziałem egzekucję ISIS na chrześcijanach nic nie jest w stanie mnie zszokować na tyle mocno, żeby wywołać coś nieodwracalnego w psychice. Nie, żeby coś takiego się u mnie wywołało, ale raczej nic mnie już nie "zdziwi".
@rwL_ Na torze latał chan z cp.Jakiś #!$%@? z neta mi kiedyś powiedział że w necie krąży filmik z gwałtu na 12 latce.A widziałeś jak właściciela psów zjadły owe psy bo je głodził? Dużo jest takich rzeczy nie chce sobie nawet przypominać.
@panparowkazbiedronki: Ale o gwałtach słyszy się niestety dość często, również na małoletnich. O zagryzieniach przez zwierzęta tak samo. Natomiast odcinanie genitaliów albo poćwiartowane ciała nie są aż na takim świetle dziennym, dlatego to wydaje mi się bardziej #!$%@?.
@rwL_ W Brazylii to normalne.Odcinanie genitaliów to też norma.Jest pewne forum z wieloma chorymi tematami.Nie pamiętam nazwy ale tam jest wielu fanatyków robienia sobie krzywdy na swoich genitaliach czym sie tam chwalą.
@panparowkazbiedronki: @rwL_: jest na necie filmik uważany za najbardziej #!$%@?ą rzecz jaka mogła znaleźć się w internecie i z tego co czytałem ludziom, którzy oglądali ten filmik zaszły nieodwracalne zmiany w psychice. Na filmie jest pokazana "powolna" egzekucja jakiegoś typa z kartelu narkotykowego, gdzie inny gang obcina mu wszystkie kończyny, ściąga skórę z twarzy, tnie język i wydłubuje oczy a na koniec przybijają go jakimś kolcem. Na sam opis aż
@pawel-buchholz: Tytułu nie znam ale na 100% znajdziesz na reddicie w subforum gore czy coś takiego. Wpisz mexic cartel execute i znajdziesz. Widziałem wiele rzeczy ale do dziś mam przed oczami wpis typa, który po seansie tego musiał iść na leczenie.