•  

  Czy są na sali Mirki i Węgierki z #krakow interesujące się nowymi technologiami i esportem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Dzisiaj na terenie Kampusu Wielickiego organizowane jest prawdziwe połączenie sportu i gier wideo - wyścigi dronów FPV ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Salt City SE Racing Session
  SE - czyli Speszyl Edyszyn


  Prędkość, emocje, adrenalina, nowe technologie... wszystko rodem z F1 - tylko w powietrzu. Jeżeli jeszcze nie wiesz o co chodzi, to masz szanse poznać czym jest najnowszy i rozwijający się w zawrotnym tempie sport ostatnich lat - Wyścigi Dronów FPV.

  SZCZEGÓŁY:
  Najbardziej zapaleni piloci z Krakowa i okolic mają zaszczyt zaprosić na specjalną edycję "Salt City Racing Session" - specjalną, ponieważ ścigać się w niej będzie śmietanka polskiej sceny drone racingu i nie tylko. Można będzie zobaczyć w akcji pilotów, którzy na co dzień rywalizują w międzynarodowych turniejach - oj będzie się działo...


  https://www.youtube.com/watch?v=HMXexnk5kx8

  https://www.youtube.com/watch?v=x07RwF696BM

  KIEDY:
  Sobota 17.02.2018 od 14:00 do 20:00 - Start rundy finałowej przewidywany koło godziny 18.
  Dla osób chcących zobaczyć zmagania zawodników, dostępna będzie zabezpieczona trybuna tuż przy torze, na miejscu dostępna będzie też kawiarnia.
  WSTĘP WOLNY :)


  Będę i ja (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Jeśli ktoś będzie zainteresowany, będziemy mieć dodatkowy sprzęt do podglądu transmisji FPV - każdy będzie mógł poczuć się jak pilot pędzącego z ogromną prędkością drona wyścigowego ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Jeśli ktoś będzie zainteresowany, zapraszam na PW. Istnieje możliwość dołączenia do zabawy w trakcie, podejdę pod główną bramę kampusu po chętnych i ogarnę ochronę ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #krakow #wieliczka #esport #sport #fpv #drony #malopolska

  źródło: 28061678_1588087161256518_3520881915051293148_o.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement