Wpis z mikrobloga

Nawet nie zauważyliśmy, a tu chyba dopadł nas koniec sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawdopodobnie będzie jeszcze jeden odcinek specjalny - z Kolumbii - ale to dopiero później (być może jakoś w wakacje).

No to może pora na małe podsumowanko z mojej strony.
Po pierwsze jestem bardzo zadowolony z pracy całej ekipy #gtnapisy. W porównaniu z pierwszym sezonem, gdzie czasami praca nam się rozjeżdżała, nie zawsze było idealnie i ostatecznie skończyliśmy bez napisów do ostatnich kilku odcinków, tym razem wszystko było ok. Wyrabialiśmy się zawsze do niedzieli wieczór - czasem trochę później, czasem wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tutaj wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pomagali przy napisach w tym sezonie, pozwolę sobie zawołać każdego ;)

- Przede wszystkim @maslok_maslana, który pomagał w tym sezonie nie tylko przy tłumaczeniu, ale też przy korekcie, za co należą Mu się ogromne podziękowania - dzięki Niemu nasze napisy na pewno oglądało się lepiej!
- dzięki też dla starej gwardii z pierwszego sezonu czyli @Fempter oraz @orlando74 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- podziękowania też dla nowych nabytków :) Niektórzy zgłosili się na początku sezonu i dzielnie (czasem z przerwami) ale jednak pomagali w tłumaczeniu. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem: @Ettercap @vargemp @PunIntended @robcen @MrBoombastic

Wielkie dzięki Panowie! Kawał dobrej roboty :)

Po drugie dzięki też wszystkim obserwującym i oglądającym. Wasze miłe słowa dawały nam motywację do pracy, żeby wyrobić się do tej 23:00 w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy okazji sorry za te wszystkie zimne kisiele, pizzy itd. #pdk ( )

Tak wgl to co sądzicie o nowym sezonie? Wg mnie był lepszy od pierwszego. Jakoś więcej luzu było, powrót gości na plus, ciekawe materiały. Jakoś się to lepiej oglądało.
Moje prywatne top 5 z tego sezonu:
1. Materiał o Lancii 037 ()
2. Farmkhana
3. Sposoby na tankowanie w trakcie jazdy
4. Jaguar i Aston Martin vs Civic
5. Ciągła beka z wypadku Hammonda

No dobra, starczy tego, bo już za długi tekst mi wyszedł.
Dzięki i prawdopodobnie do zobaczenia w przyszłym sezonie!

#thegrandtour #gtnapisy

PS: Na koniec, jeśli chcielibyście jakoś podziękować za pracę, macie wolne parę groszy i chcielibyście może postawić nam piwo, to można to zrobić za pośrednictwem PayPala. Wystarczy wysłać pieniążki na adres gtnapisy@gmail.com Oczywiście nikogo nie namawiam, pełna dowolność, ale jeśli ktoś bardzo chce nas wspomóc, to dziękujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jablkabanany - Nawet nie zauważyliśmy, a tu chyba dopadł nas koniec sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_A8LOMoD5WZao522kfIXjCzUTRvDmiSRb.jpg

Pobierz
  • 29
@jablkabanany: Sezon lepszy niż pierwszy według mnie, trzymał poziom ostatnich serii Top Geara, ale daleko mu do starszych serii TG. Mimo wszystko gdzieś ta ich magia zaczyna przygasać od paru lat.

Najlepszy odcinek? Odcinek nr 7 : Świetne Lambo materiał o Lancii i Audi (Boże jakie to było piękne)

Nagrodę za całokształt wygrywa u mnie odcinek 8 : Ciekawi goście, bardzo dobry materiał główny, jaguar z astonem, i według mnie szczyt
@oliva500: Takie tłumaczenie to dosyć żmudna robota i myślę że charytatywne tworzenie napisów do serii która mało kogo grzeje i podnieca (nawet samych tłumaczy) nie ma sensu.
Co do nowego Top Geara. Oglądałem dwa odcinki nowej serii i pod paroma względami są nawet lepsi od GT. Dalej mają świetne pomysły na materialy, szczególnie jeśli chodzi o ich "celowość" i logiczne uzasadnienie, czego brakuje show Amazona.
Realizacyjnie dalej jest świetnie. Brakuje jedynie
@maslok_maslana: Nikogo nie namawiam,ale myślę że TG w tym momencie nie jest gorszy od GT. No Chris Harris jest najlepszy w całym show. Myślę że w tym sezonie naturalność między prezenterami będzie już większa ;)
@jablkabanany: jeszcze ostatniego odcinka nie oglądałem, jednak widać powrót do stylu Top Gear. Dużo porównań "w trasie", przyjemne conversasion street, o dziwno część z gośćmi oglądałem każda z zaciekawieniem. Może dlatego, że rozmowy kręciły się wokół motoryzacji jednak. Do tego nienachalne żarty i docinki.

Czekam na odcinek specjalny, bo jeszcze tylko tego mi brakuje do pełni szczęścia ( )