Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Miałem serdecznego przyjaciela. Mój przyjaciel był mi naprawdę bliski, jak brat. Kilka miesięcy temu wpadł on w poważne kłopoty. Stracił dosłownie wszystko łącznie z mieszkaniem.
    Ponieważ zawsze byliśmy sobie bliscy przygarnąłem go chwilowo do siebie, dosłownie przyprowadziłem go z ulicy. W tym momencie powodziło mi się świetnie, więc mogłem sobie pozwolić na utrzymanie jeszcze jednej osoby na kilka nocy, w końcu przyjaźń swoje prawa ma. Dałem mu wszystko co potrzebował, wiarę, spokój, użyczyłem mu samochód, kupiłem mu nawet gitarę, bo wiem że z całego dobytku za nią tęsknił najbardziej.
    Jednak to co zrobił coś we mnie zabiło. Przyłapałem go z moją żoną. Po jego minie widziałem, że nie wiedział co ze sobą zrobić. Chciałby się rozpłynąć, uciec, gdzie się da.
    Wyrzuciłem go z domu. To było jakiś tydzień temu. Od innego znajomego (spotkał go przypadkiem), wiem że teraz ciągle pije wino, pije aż do dna. Siedzi nocami po knajpach i próżno czeka dnia. Jak sam mówi, nie może spać spokojnie, bo przyjaźni prawa zna i wie że je złamał.
    Nie wiem co robić. Jak wyrazić to, co czuję jak wytłumaczyć, czym jest dla mnie przyjaźń ta. A raczej była. Nie rozmawiałem z nim od tamtej pory.
    Nie rozmawiałem też z żoną, mijamy się w ciszy. Nie wiem co robić, ani co myśleć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

"Dom zły" - ale Smarzowski dowalił komuchom, sama prawda, arcydzieło.
    "Drogówka" - ale Smarzowski dowalił mili... policji, sama prawda, arcydzieło.
    "Róża" - ale Smarzowski dowalił Sowietom, sama prawda, arcydzieło.
    "Wołyń" - ale Smarzowski dowalił ukraińcom, sama prawda, arcydzieło.
    "Kler" - co za paszkwil, drugi Vega, jak można tak kłamać!

#neuropa #kino #bekazprawakow #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

Dzień DOBEREEEK
    A RACZEJ DOBRY WIECZÓR

O KURWA TO JUŻ 1/3 czelendżu
    Ale ten czas leci :<
    Tutaj macie małe podsumowanie, wyszło jakieś około 150zł na miesiąc więc nie jest źle XD
    Co do wagi to przytyłem jakiś kilogram, ale to przed sraniem więc mało wiarygodny wynik
    Aaa i w między czasi było więcej browarków w niektóre dni, więc no

https://www15.zippyshare.com/i/SwDFtbSS/722/podsumowanie.JPG

Dzisiaj piątek piąteczek piątunio
    Tak mi się chciało browara że otworzyłem go już na klatce schodowej
    Co to za browar? a no to KOMES Poczwórny Bursztynowy 33/100

+ Trochę słodkich słodów jakiś i trochę palonych
    + Trochę pali w jape ale nie za bardzo
    + Trochę goryczki
    + 10%
    + Co piąty łyk czuć posmak jakiegoś słodkiego budyniu XD
    + 7zł jak za piwo 10% warto
    + Im więcej się go wypije tym lepiej smakuje
    + Zajebiście kopie XD Jak bym miał kiedyś żonę i by mówiła... dziisaj tylko dwa piwka, to właśnie takie bym kupił.
    Żart.
    Będe pił co chcę i ile chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Jednak chyba za mocno pali w jape, żywiec porter mimo że miał 9,5% tak nie palił
    - Poukrywane smaki które różnymi metodami trzeba wydobywać. Raz na szybkoe 5 łyków, raz jeden wolny XD Taka loteria jakaś smakowa na moich kubkach smakowych
    - Jebie mocnym browarem
    - Mocne ale dupy nie urywa
    - Gdzie te bursztyny

Ogółem piwko spoko, jebie trochę za bardzo alko i trochę za bardzo pali w jape, a wódka to to nie jest, żeby ojebać za jednym łykiem XD Już lepszy z tyloma procentami jest Żywiec Porter

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (65)