Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33: no ale taka prawda, #!$%@? social media i już lepiej chodźcie do bibliotek, na koncerty, gdziekolwiek poszerzać swoje hobby, uprawiać jogę, jogging i prędzej czy później traficie milion razy lepiej dopasowaną parę. poznawanie przez neta jest dla #!$%@? (im nie wyjdzie) i dla 20% alph.
@Bumelante: No hej cipcia, czytałaś może Bruegela? *pluje na rękę i zaczesuje do tyłu włosy na ślinę"

Nie, no, serio, co ja #!$%@?, trener PUA jestem? Ja sobie to wyobrażam tak, że łapiesz kontakt wzrokowy parę razy, uśmiechasz się, jak widzisz że reaguje też uśmiechem i nie peszy się ani nie ucieka to zagadujesz jakoś, pytasz co czyta, ogólnie nie próbujesz zgrywać frajera kozaka tylko ciepłą kluchę, żeby się nie przestraszyła.
@Pawlikowski-33: googluj zasadę Pareta. Chodzi o dystrybucję dóbr, ale ja ją odnoszę do kobiet i mężczyzn. Uważam, że 20% facetów rucha/spotyka się/zapładnia/uwodzi 80% kobiet, bo faceci się nie starają, nie dbają o siebie, no i są sporo głupsi, nie widzą wad u siebie (gdy kobiety wręcz toną w kompleksach) i tylko 20% urodziło się na tyle przystojne i bogate żeby robić wrażenie na kobietach. Reszta zbiera ochłapy.
@pinemaster: no ok ale tam uważałem, że po prostu 20 % to za dużo, w Polsce nie ma na tyle duzo przystojnych facetow zeby zebrac az 20 % ktore beda sie bawic kobietami
czyli ogolnie jesli facet jest spoza topu to bedzie miec ciezko nawet jak znajdzie sobie dziewczyne, bo ciagle bedzie musial udowadniac, ze nie jest az taki #!$%@??

ale z tymi komplesami u kobiet to #!$%@?, akurat teraz to
No, tak mi się wydaje, że jest, może bardziej jest to 30/80 albo nawet 40/80, bo kobieta jak chce to zarucha kogo będzie chciała, wystarczy, że będzie chętna, chyba że należy do tego dolnego 20% albo akurat alpha nie ma czasu. Serio, mało o siebie dbacie, a wiem, że moglibyście być miej miałcy, moglibyście nie być maluczkimi #!$%@?, gdyby nie karmiono was #!$%@? wzorem mężczyzny, który leży dupą do góry i nic
@pinemaster: piszesz, ze faceci nie dbaja o siebie - ok, bywa ze maja w dupie to jak wygladaja, ale z drugiej strony nie porownujmy dbania o siebie u faceta i u kobiety
facet ma fryzure i zarost do dyspozycji - teoretycznie, bo w praktyce zalezy jakie ma wlosy i jaki zarost, jesli jest zakolarzem w wieku 20 lat, to wszedzie beda mu serwowac tę samą fryzurę
tak samo z zarostem -
@Pawlikowski-33


Babki na kafeterii w większości piszą, że wydają śrendio 400zł miesięcznie na wszystko nie licząc (chyba) szamponów i takich higienicznych rzeczy, licząc kosmetyczne, włącznie z zabiegami typu fryzjer, kosmetyczka, solarium.co daje 1,5 wypłaty rocznie - około 5000zł, przyjmijmy że to tak najmniej, nie najbiedniej i nie bogato, powiedzmy że w są 1/3 do mediany (moim zdaniem, na czuja). Gdyby facet przeznaczył minimum te 5k pln na zabiegi (a wbrew pozorom jest
O, dodam tu dla przykładu Piotra Kaszubskiego - koleś jest z twarzy naprawdę naprawdę średni, żeby nie powiedzieć brzydki, ale tak nadrabia włosami, zabiegami na ryj (widać, ma cerę jak typowa kobieta po dobrych zabiegach laserowych, peelingach chemicznych), czasem tapetą (to mógłby sobie darować), dobrymi ciuchami, że robi się z niego całkiem ruchable dupa.
@pinemaster: kaszubski brzydki xDDD ty chyba nie widzialas naprawde przecietnego/brzydkiego faceta, kaszubski nawet genetycznie jest wyraznie wyzej niz przecietny polak, ale co tam wystarczy zrobic PILING i bedzie sie przystojniakiem bo przeciez brzydal kaszubski tak zrobil xDD widac teraz jak bezwartosciowe sa te twoje wywody
@pinemaster: nie jest paskudny, ale to co piszesz doskonale ukazuje jak ciężko byc atrakcyjnym w oczach kobiet
gdybys wziela na tapete jakiegos typowego Polaka z okraglym ryjem i zakolami, pokazala ze dzieki jakims zabiegom stał sie ciasteczkiem to ok
@pinemaster: ale lepiej miec taka twarz niz ulana okragla gebe jaka ma mnostwo Polakow - tylko to chce przekazac
a duze oczy wcale nie sa minusem
co do nosa to juz sie naprawde na sile czepiasz, nie wiesz jak wyglada naprawde szpecący nos

facet ma przyjemny ksztalt twarzy, moze nie jest typowo przystojny ale na pewno nie jest przecietny, do tego silna linia wlosow i geste wlosy

pokaz jak wedlug ciebie