Wpis z mikrobloga

Ależ ja lubię tego mema, ale nie chodzi o to że jest zabawny. Ten blok, zima wieczór, gdzieniegdzie pozapalane światła. Jedno być może w kuchni gdzie mama robi obiad na następny dzień, inne pewnie w dużym pokoju gdzie dzieci oglądają dobranockę, albo dorośli teleexpress. #!$%@? strasznie kojarzy mi się to z rokiem 2004/2005, jakoś tak fajnie wtedy było ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#niedzielawieczur #feels #nostalgia
Pobierz
źródło: comment_Gl0YNum1FejpyKYOBaNKbHzZdKstLOGi.jpg
  • 17
@MarianoaItaliano: Szczególnie jak wracasz o 16 z pracy to masz czas na obieranie kury, siekanie warzyw i gotowanie tego xD
Niedziela wieczór zawsze u mnie był momentem szykowania się na nadchodzący tydzień, pakowanie zeszytów, lista zakupów, obiad na następny dzień, czasem jakiś film i do spania.
Szkoda, że teraz w sumie wszystko to mi się poprzestawiało, siedzę po nocach, wstaję w południe i to nawet gdy nie mam nic konkretnego do
@WilecSrylec: Rosół się je w niedziele kiedy jest czas to robić xD U mnie niedziela wieczór to był czas relaksu bo pakowanie zeszytów to było w piątek po szkole po tym jak odrobiłem lekcje, zakupy były w sobotę i niedzielę, prasowanie tez bylo w sobotę po południu, pranie codziennie, nawet w niedziele bo było nas 4 w domu więc to się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarianoaItaliano: Piątek zawsze był na wyluzowanie, sobota i niedziela na lekcje, wyjście na podwórko, pogranie na komputerze a wcześniej bajki w TV, niedziela wieczór to zawsze był u mnie ten moment gdy się przyspieszało by być gotowym na nowy tydzień XD