Wpis z mikrobloga

Jeszcze go nie zarejestrowałem, ale się nim jaram. ()
Proces rejestracji rusza w środę.
Tablice jednodniowe,
ubezpieczenie jednodniowe,
umówione spotkanie w urzędzie na przekazanie papierów,
wyliczenie podatku BPM,
opłata BPM,
otrzymanie dowodu rejestracyjnego pocztą,
Zakup tablic rejestracyjnych w sklepie motoryzacyjnym i ubezpieczenia OC.
Wszystkie formalności wyniosą mnie ok. 1010€ doliczając cenę auta, to wciąż mniej niż auto z rynku holenderskiego.
#speedywholandii #chwalesie #pokazauto
Pobierz BySpeedy - Jeszcze go nie zarejestrowałem, ale się nim jaram. (。◕‿‿◕。)
Proces rejestr...
źródło: comment_QreLbsDQ1w4pBaThMir20yXJkModyuQs.jpg
  • 22
@BySpeedy: Auto ma halogeny, nie xenony z ringami, przez co wygląda wyjątkowo źle w tym modelu, na rynku wtórnym xenony z ringami to podstawowa cecha egzemplarza godnego uwagi. O to mi chodziło. Drugą ważną cechą jest nawigacja, bo inaczej wnętrze wygląda jak jakiś lanos.
@kupkesobieciagne @Helsantonio_Montes @kipowrot taka mi się podobała i w sumie na tyle mi budżet pozwolił. Dodatkowo za wyposażenie w aucie musiałem zapłacić wyższy podatek BPM. Im więcej bajerów, tym większy podatek niestety. Wyposażenie ma dobre, bo poza nawi i xenonem to ma wiele. Za samo wyposażenie zapłace ponad 300€ więcej podatku. Silnik 3.0 257hp. Wnętrze ma do wyczyszczenia, ale to nie problem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pobierz BySpeedy - @kupkesobieciagne @Helsantonio_Montes @kipowrot taka mi się podobała i w s...
źródło: comment_HXIFxMB2MrQi0EgOpQRUQYCeZviJj8cu.jpg
@BySpeedy spoko silnik, środek bez elektryki, generalnie spoko auto, daj znać jak ten silnik się sprawuje, jak z katami czy nie padły, gratuluję przesiadki w dobra strone z merca do bmw