Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam nadzieję, że osoby, które wymyśliły to hasło zostaną podciągnięte do odpowiedzialności za #rasizm
  #czarnypiatek #bekazpodludzi #bekazfeministek

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Jak wszyscy wiemy, w Polsce aborcja jest dopuszczalna jedynie w trzech kwalifikowanych przypadkach zawartych w przepisach, czyli gdy:

  1. ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu),

  2. badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu (do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej),

  3. zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (do 12 tygodni od początku ciąży).

  Kobiety protestują dzisiaj przeciwko projektowi usuwającemu z tej wyliczanki punkt 2, czyli projektowi zakazującemu prawa do przerywania ciąży w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu.

  Już nawet abstrahując od kwestii aborcji: mamy ustawę, w niej artykuł z którego kobiety mają 3 PRAWA (nie obowiązki). Grupa fanatyków, popieranych przez znaczną część partii rządzącej, chce zabrać kobietom 1 z tych praw.

  Każdy, kto jest przeciwnikiem #czarnyprotest #czarnypiatek to dla mnie antywolnościowiec i zamordysta.

  #neuropa #4konserwy #aborcja #feminizm
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  Nie ma to jak po tygodniu dostać listem swój dowód rejestracyjny i nawet nie wiedzieć, że się go zgubiło. Wygląda na to, że przyfarciłem :P.

  Dziękuję serdecznie osobie, która go znalazła i postanowiła zwrócić. Szkoda, że nie wiem kto to, bo postawiłbym jakąś flaszkę bądź kupił kwiaty. Jeszcze raz dziękuję! :)

  #wroclaw #dziendobry #szczescie

  odpowiedzi (29)