Wpis z mikrobloga

#programista15k #programowanie

Programiści15k na ich profesjonalnym systemie b2b (solexb2b) który sprzedali jednej z hurtowni z której korzystamy ograniczyli nas do wykonywania zapytania na 6 sekund. Bo ich system nie ogarniał 20 zapytań na sekundę co jakieś 10 minut.

Ja będąc na stronie hurtowni klikam szybciej niż raz na 6 sekund, ciekawe czy innym klientom którzy nie stosują pobierania treści w tle a klikają szybciej niż raz na 6 sekund każą robić to wolniej....

Tak oto właśnie firma solexb2b.com posiada jak to opisują: kompleksową platformę "szybkość" :-)

Najlepsze że założyli blokadę nam na IP, wiedząc że jesteśmy jednym z klientów hurtowni, nie kontaktując się z nami przed jej nałożeniem, mimo że my się kontaktowaliśmy z nimi to stwierdzili że nikt tego nie robił ( a ja rozmawiałem z ich informatykiem dobre 20 minut i myślałem że doszliśmy do porozumienia ).

A nawet podczas blokady naszego systemu, strona hurtowni działała dalej tragicznie w dzień wolny a to już jest kompleksowa platforma.

Po moim krótkim doświadczeniu lepiej nie brać tego "kompleksowego rozwiązania" pod swoje usługi bo będą klientów ograniczać.

Jak mnie wkurzają tacy ludzie.
  • 7
@gozwei: nie wiem co nie ogarniają, myślę że raczej w takim miejscu pracują ogarniający ludzi więc skąd takie zachowanie to ja nie wiem, jeszcze gdybym im spuszczał taką ilość zapytań jaka idzie od nas do allegro to by mogli się obrazić.
Sprzedawcy korzystają z SolexB2B, aby sprzedawać więcej, szybciej i taniej.


@graczu: Jakbym był sprzedawcą to bym chyba wolał platformę, dzięki której będę sprzedawał drożej, a nie taniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)