Wpis z mikrobloga

@antarhei: ja się wyprzedaje na 3850 jak dobije.
Na 99% pójdzie wyżej w marcu jak nic się na ETH/BTC nie posypie, ale nie chce go tak długo trzymać i najwyżej dokupie przed eventami :P
@Qiudo: No ja też już jakiś czas temu wróciłem do ETC... Tak sobie patrzę i zastanawiam się że przy tym tempie to 3850 to trochę mało... Ale nie można być chciwym, już kilka razy mnie to zgubiło :)
@Qiudo: TRUE - z drugiej strony 3850 to będzie jakieś 15 % w moim przypadku więc nie ma co narzekać... ehhh krypto spacza trochę koncepcję zysków wyrażanych w procentach :DDD
@krycha112: złapanie idealnej górki jest prawie niemożliwe ( do tej pory udało mi się 2 razy TRX i POE). Grunt to z góry założyć sobie punkt wyjścia i się go trzymać. Myślę że coś pod 3800 / 3900 w przypadku ETC jest słuszne.
@mvp84: Nie spodziewałem sie spadku 3 dni przed konferencją, jak ktoś sprzedal bardzo duzy volume ...
Potem bylo za pozno wiec z lsk pozostaje tylko long term ewentualnie moze jakas dzisiejsza minimalna pompka zobaczymy... :D
@krycha112: ludzie się uczą i zaczynają bardziej kumać o co w tym wszystkim chodzi, więc więksi gracze muszą się zachowywać coraz mniej "racjonalnie" - czyli wbrew temu co nam się wydaje że się stanie . Dlatego dzieją się takie rzeczy że BTC po wygaśnięciu kontraktów leci na ryj jeszcze kilka dobrych dni ( a cały wykop aż kipiał od księżyców i tym podobnych) .
@theromanpolan: jeden rabin powie tak, drugi nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak BTC stanie albo zacznie spadać w miarę delikatnie to ETC powinien pójść w górę, ale stop loss mam ustawiony na wszelki wypadek ¯\_(ツ)_/¯
@theromanpolan: zwiększyłem trochę stop loss na noc ale i tak mi go chwyciło mimo wzrostu tak że whatever wystarczy mi te ~12-13% bezstresowego zysku ¯\_(ツ)_/¯
Teraz to już sobie może spadać, ja nie zamierzam wychodzić z USDT nim BTC nie przybije linii oporu albo nie spadnie na tyle żeby dokupić.
@theromanpolan: ale do tego narazie BTC musi iść w górę po kupnie i spaść po sprzedaży tylko po to by odkupić w dołku większą ilość.
Przy altach obowiązuje tylko krok pierwszy, dlatego IMO znacznie łatwiej zdobyć profit z altów ¯\_(ツ)_/¯