Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #4konserwy #geopolityka #takaprawda #bekazlewactwa

  We Francji trwają protesty przeciwko podniesieniu podatków od paliwa. 1 osoba nie żyje, 227 rannych. Szacunki mówią, że w różnych miastach protestowało 124 tyś. osób I jakoś nikt nie podnosi alarmu, nikt nie wyraża zaniepokojenia, nikt nie potępia francuskiego prezydenta, który jest za to odpowiedzialny.

  Wyobraźcie sobie, co by się działo gdyby takie protesty odbywały się w Polsce? Już widzę te nagłówki w czołowych mediach niemieckich francuskich, amerykańskich, że w Polsce brutalnie pacyfikuje się obywateli, już widzę te pelne oburzenia wzmianki w GW, gorące przemowy lewicowych autorytetów na fb i insta typu Anja Rubik "today our xenophobic government attacked poor polish citizens, say no to fascism!!!", już widzę jak Agnieszka Holland bije na alarm, a wraz z nią cały TVN i wszystkie zastępy ich tępych celebrytów...

  Wkurza mnie ta podwójna moralność. Nam zarzuca się faszyzm, bo 250 tys ludzi maszeruje z flagą Polski z okazji 100lecia odzyskania niepodleglosci, podczas gdy w tym samym czasie Merkel i Macron uśmiechnieci fetują Putina i Erdogana - przywódców autorytarnych państw łamiących zasady demokracji, za n8c mających prawa czlowieka, zlecających morderstwa niewygodnych ludzi (Litwinienko, Bierezowski, Skripal) i wszystko jest OK, wszyscy się cieszą, nikt nie piśnie słówkiem.

  Jesteśmy wciąż na cenzurowanym mimo że to, za co nas się potępia jest na porządku dziennym w państwach zachodu i u ich sojuszników. Wmawia się nam antysemityzm, mimo że to na zachodzie są podpalane żydowskie sklepy i restauracje, wmawia się nam nazizm mimo że to w Niemczech legalnie przechodzą nazistowskie manifestacje. #neuropa nie widzisz tego? Nie widzicie że tu nie chodzi o żadną demokrację i antyfaszyzm tylko o pokazanie nam właściwego miejsca w szeregu, żebyśmy przypadkiem się nie wzmocnili jako państwo? Czemu plujecie na swój kraj i osłabiacie go dodatkowo od środka?
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • odpowiedzi (31)

 • avatar

  Fortnite jest Game of the Year.

  Myślę, że jakaś część każdego gracza, który ma więcej niż 15 lat umarła w tym momencie...

  Ja pierdole, aż mi trochę wstyd, że jestem graczem xD

  #fortnite #gry #pcmasterrace #konsole

  odpowiedzi (35)