Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale mi, kurczę, Piotrka Żyły tak po ludzku szkoda. Tyle lat skakania, sukcesów, wygrana w zawodach Pucharu Świata, medal indywidualny na Mistrzostwach Świata rok temu i złoto w drużynie. A teraz pewnie stracił jedyną szansę na medal olimpijski, w końcu ma już 31 lat. Pewnie wrzuci w swoim stylu jakiś śmieszny filmik, ale w głębi duszy będzie mu smutno. #skoki #feels #pjongczang2018
źródło: comment_HCHAECg0hMt6HX6HF1d2JCJyFSknNPOg.jpg
  • 17
Piotr Żyła jest przykładem amatorszczyzny w sporcie zawodowym


@ralphix: skąd takie wnioski? Znam kilka osób, sprawiających wrażenie typowych śmieszków, którym na niczym nie zależy, a w rzeczywistości bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy.
@fortheworld a pamiętasz jak na poprzedniej olimpiadzie zepsuł skok i pozbawił nas medalu?

@kavec a pamiętasz jak 3 tygodnie temu Stoch zepsuł skok, pozbawił nas medalu i wylądował na 38 miejscu? To nie są maszyny. Takie rzeczy się zdarzają.
@CJzSanAndreas: @ralphix: Ośmielę się zauważyć, że ten "amator" i niepoważny człowiek ma indywidualnie brąz MŚ, srebro T4S, a drużynowo: dwa brązy i złoto MŚ, a także brąz MŚwL. Generalnie można go uznać bez problemu za trzeciego najbardziej utytułowanego Polaka w skokach narciarskich. Jeśli to co robi Żyła to jest amatorszczyzna i brak profesjonalizmu to ja nie wiem co powiedzieć.

Zresztą w skokach można znaleźć kilka przypadków ludzi, którzy nie prowadzili