Wpis z mikrobloga

@piekarSOAD: zdarzają się oczywiście wyjątki :). IPhone 7 mojego różowego zacina się jak #!$%@?, mój za to chodzi swietnie :). Natomiast plus jest taki ze w przyszłym tygodniu wysyłam go na gwarancje, dostaniemy pewnie nowego :). Do tego masa klientów przychodzi do mnie z iPhone 5/5S czyli telefonem praktycznie 4-5 letnim i te telefony chodzą zajebiscie :).
@MZ23: miałem iPada i sprzedałem to w #!$%@? - przerośnięty telefon. Zamiast tego kupiłem macbooka air - tez mały i lekki, a tam przynajmniej można wszystko zrobić. Dziś bym pewnie oglądał się za macbookiem 12”.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MZ23: Xiaomi aktualnie testuje systemy MIUI 9 dla Redmi 4 Standard Edition oraz Redmi 3. Aktualizację otrzyma wspomniany Mi 2 (2012), a co ciekawsze, nawet posiadacze modeli Mi 3 (2013) czy Mi 2S i 2A (2013), również będą mogli cieszyć się najnowszym OS od Xiaomi.

Od razu nasuwa się pytanie, zgoła retoryczne: który z producentów zapewnia wsparcie dla (nawet) ośmioletnich telefonów…?

Coś jeszcze masz do powiedzenia? XD
Fajnie mózg masz wyprany
@Ortofenylofenolan_sodu: kolego a gdzie tu widzisz 8 letnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówisz o 6 i 5 letnich telefonach i brawo dla Xiaomi ze będzie wspierać staruszki i pod tym względem podwyższa standard na andku i dobija do apple. Pytanie jeszcze jak oreo będzie działało na staruszkach :) do powiedzenia mam dużo, doświadczenia troszkę mam w smartfonach ;)