Wpis z mikrobloga

@Psycho___________Dad: o Hitlerze słyszałem. To jest naprawdę tak żałośnie śmieszne, że dziwię się że nie było jakieś większego pozwu do fb. O ile nie jestem zwolennikiem cenzury, to kraje dawno powinny zakazać do tego nowotwora dostępu.

Może od Niemczech coś się zacznie, bo ostatnio była jakaś afera, że podawanie prawdziwych tam danych łamie jakieś tam prawa.
@Atexor: Zobaczymy czy coś się zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie sądzę, że to takie łatwe. Facebook jest potężniejszy niż niejedno państwo. Jeśli Snap nie mógł mu nic zrobić za skopiowanie ich pomysłu ze Stories (to się tłumaczy?) i innych funkcjonalności to nie sądze że ktoś inny im coś może. Jedyną radą jest zablokowanie ich w USA ale to się raczej nie stanie mocne lobby + ochrona
@Slonx: @Slonx: a nie banuje za znieważanie symboli narodowych. Banuje prawicowców, a lewicę zachowuje.

Rozumiem, iż prywatna może robić co chce ale jak mają regulamin to niech go stosują w odpowiednich sytuacjach, a nie wtedy kiedy im się podoba.

@Korpokociak: według różnych rankingów język polski mieści się często w TOP10 najtrudniejszych języków do nauki. Ciekawe dlaczego.
@Korpokociak: coś w stylu jak piszesz "tę książkę", to wiadomo że tę, bo biernik, ale czytałem że jest parę przypadków, gdzie powinno być inaczej. Nie umiem teraz tego znaleźć. Tak samo jak sensowne (dla mnie) jest powiedzenie "w cudzysłowiu", a dzięki jednemu cytatowi, wiem że ma być w cudzysłowie".

Jednak nawet nie tylko z tym jest problem (czy typowym wziąść). W innych językach są jasne reguły co do tworzenia czasów, końcówek