Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rak'n'roll 30 cm lżejsza (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#czujedobrzeczlowiek #chwalesie #dziendobry

odpowiedzi (95)

Siemka, mamy coś nowego, do tego nawet całkiem ładnego, więc przychodzimy z #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wylosujemy dwie osoby, które dostaną od nas (oczywiście #zadarmo) dowolnie wybrane 3 pary skarpet z darmową dostawą do wskazanego paczkomatu!
    Dodatkowo odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „noszekolorowe” otrzymacie 10% zniżki. Zniżka nie łączy się z innymi na stronie. Kod będzie ważny do końca listopada :)

Losowanie przez #mirkorandom jutro około 20.00, zielonki młodsze niż ten post nie bioro udziału!

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

Ja i mój ojciec sprzedawaliśmy swoje samochody. Oba w świetnym stanie, z salonu itd. Kupiec ojca spytał o zwyczajowe zejście parę stówek (ojciec się zgodził), ale chwalił samochód, a jak dojechał do domu to zadzwonił, że jeździ się świetnie i dziękuje za taki super samochód z salonu od pierwszego właściciela i że trudno byłoby mu taki drugi znaleźć.
    Mój kupiec cały czas wyrażał swoje niezadowolenie (nie handlarz), choć było widać, że chce kupić. A to ryska na zderzaku, a to kropka na kokpicie. Pojechał na stację diagnostyczną, przegląd zrobił sam na sam z diagnostą. Pytam się, jaki werdykt (choć wiem, że sprzedawałem bardzo dobry samochód). Mówi, że "panie, tragedii nie ma, ale zawsze jest czego się uczepić, ile pan zejdzie z ceny". Pytam, do czego przyczepić, jakie wady. On, że "no tragedii nie ma, ale tak ogólnie zawsze można się przyczepić" (czyli żadnych konkretnych wad diagnosta mu nie przedstawił). Zwyczajowo zszedłem trochę z ceny (w ogłoszeniu była umyślnie zawyżona, żeby obniżyć) i podpisaliśmy umowę. Janusz pyta o opony zimowe: mówię, że nie mam. No to pojechał na letnich i będzie musiał kupić. I teraz mam w garażu niepotrzebne dwuletnie opony zimowe, opchnę za grosze na olx, ale ni chuja, Januszowi nie dam, skoro tak nieładnie mówił o moim ulubionym samochodzie, o który bardzo dbałem przez lata.
    #zalesie #gorzkiezale #januszemotoryzacji
    pokaż całość

odpowiedzi (57)