Wpis z mikrobloga

@brokenik: No to jaki polecisz gdybym miał zamontować to w autonomicznym aucie albo zaawansowanym, mobilnym robocie?
Jak na razie mój Galaxy S6 ma niesamowity zasięg i łączy się w 3s, ale dron musiałby mieć coś więcej aby nawet w środku lasu działał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@brokenik: Ma być to protokół NX, bo według moich testów sprawdza się najlepiej przy niskich przepustowościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak już bardziej nie zmniejszę opóźnień po LTE z kamer.
Być może jak się rozkręcę to sięgnę po mjpeg7, ale to kombajn i nie jest taki lekki.
@brokenik: Wiem że będę musiał czekać na 5G, mam nadzieję że urządzenia 3/4G w zasięgu tej sieci też będą miały niski ping (aż tak super wielkich przepustowości na szczęście nie trzeba) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brokenik: Dlatego byłem po te jebutne anteny, robota już drugi rok składam (ostatnio jak szalony), bo widzę ile taki egzoszkielet/dron kosztuje i chcę stworzyć coś na co będzie w stanie pozwolić sobie bogatszy rolnik a nie jakieś labo.
Kupiłem sporo silników od wycieraczek bo razem z elektroniką wychodzą taniej niż słabsze serva, tylko że to jest mega archaiczne i mało kto wpadł na taki pomysł!
Do tego kupiłem Galaxy S6 z