Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mno kompot Mirki! #chwalesie Udało nam się przepuścić naszą grę, Boreal Alyph, przez Steamworks, więc wreszcie mamy własną (jeszcze niewidoczną) stronę w sklepie #steam i własne AppID (ʘʘ)

Prośba o klucze dla całej drużyny wysłana, wczesny build gry się wysyła, a ja czekam aż wszystko będzie działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowanych głębiej tematem zapraszam na tag #borealalyph gdzie można poczytać więcej o naszym projekcie.
#gry #gamedev #halflife #halflife3
Pobierz kaitek666 - Pijcie ze mno kompot Mirki! #chwalesie Udało nam się przepuścić naszą grę...
źródło: comment_ty1wOCxSfPsioeXa1NT95NyCdCogR9ED.jpg
  • 17
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (19)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @DonislawDev @NaxZST @WisniaM @malomaligno @dwzz @kawior2007 @dracul @oficer-prowadzacy @RealAKP @aceXgod @Firedancer @zycie_jest_nobelon @Adv3pl @kidi1 @DominoCity @Zian @moje_bagno @IdonTknowq @kaitek666
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kaitek666: Tyle modów/gier o Half Life, i wreszcie ktoś normalnie zrobił łom (°°
Mam nadzieje że z premierą nie będzie jak z HDTF, a i tak powoli okazuje się że to ma być skok na kase.
Oby tu się udało

@DominoCity: HDTF u nas na Discordzie fanowskim i drugim, developerskim, to jest największy żart ostatnich lat xD Czekamy wiernie na premierę - kupuję HDTF i zrobię jakąś recenzję a potem zrobię refund jak rzeczywiście będzie niesamowicie słaba (ʘʘ)

Co do bhopu, zapatchowaliśmy najbardziej powszechną technikę, czyli tzw. ABH (accelerated back hopping), ale wiele innych nadal istnieje, więc speedrunerzy nadal będą mieli frajdę przy naszej grze ʕ